Проект квартири недорого для здачі в оренду

Проект квартири недорого може виглядати також неповторно і красиво, якщо для його реалізації запросити професійних дизайнерів з досвідом виконання об’єктів різного рівня складності

Проект квартири недорого для здачі в оренду – окрема послуга, що надається дизайнерами нашої компанії. Вона розроблена і успішно втілюється вже кілька років поспіль. Суть послуги полягає у тому, що ми виконуємо дизайн дещо за іншими принципами, ніж при індивідуальному проектуванні. Адже тут конкретного замовника, котрий проживатиме у помешканні, немає. Квартиру будуть здавати в оренду, і потрібно створити такий дизайн, щоб він виглядав привабливо з першого погляду. Що ж, задача не з легких, проте цілком під силу дизайнерам архітектурної компанії “Конструктив”.
Проект квартири недорого було вирішено зробити у дерев’яному стилі. Wood style – один з найуніверсальніших напрямків дизайну і є практично безпрограшним. Адже він подобається широким аудиторіям, починаючи від невибагливих і закінчуючи тими, хто шукає вишуканість у простоті або любить екологічні мотиви.

Розпочнемо з нашого улюбленого моменту – пошуку додаткової площі. Оскільки метраж квартири доволі великий, але недостатній для формування двох повноцінних кімнат, було вирішено розділити площу візуально книжковими полицями з перегородкою. Також, квартира має бути максимально зручна – тож шафа з напівпрозорими дверцятами (щоб часом щось не забути з речей), відкритий простір і тумбочки по стінках – оптимально заповнюють простір. Таким чином, квартира не є надто пустою – що створює відсутність затишку і відчуття “вокзалу”, і не надто захаращеною – що зіпсує будь-яку естетику. Існує один невеликий секрет, який потрібно неодмінно враховувати при інтер’єрі у дерев’яному стилі – у такому приміщенні має бути якнайбільше зелені. Якщо цей ефект не забезпечити – є ризик отримати простакуватий і не надто акуратний дизайн суто через відмінність фактур. Проте якщо взяти різнопланові рослини, і розмістити їх по певних зонах – вийде цікавий і нестандартний ефект. Додаванням в інтер’єр книжок, фактурних тканин, нестандартних світильників ми створюємо затишок і відчуття дому, спокою, захищеності і релаксу.

Запрошуємо дивитись схожий проект на нашому сайті.

Технічні характеристики:

Загальна площа: 65.3 м. Кв.

Площа дизайну: 61.3 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: 1.

Кількість санвузлів: 1.

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам