Концептуальний проект однородинного заміського житлового будинку

Проект заміського житлового будинку виконаний в сучасному мінімалістичному стилі

Концептуальний проект заміського житлового будинку виконано в мінімалістичному стилі з використанням в проектуванні підкреслено прямимих ліній та простих форм. Основними оздоблювальними матеріалами ми обрали гармонійно поєднані дерево та штукатурку.

Загалом мінімалістичний стиль сам по собі не є однозначним та однорідним, зі залишає дизайнерам та архітекторам великий простір для оптимізації та фантазії чим ми звісно не могли не скористатися.

Основний об’єм розподілений таким чином що на першому поверсі розміщується відпочинкова зона вітальні з кухнею (об’єднані одним відкритим простором). Також тут є робочий кабінет та великий гараж на 2 автомобілі. Другий поверх повністю займають спальні.

У нашому проекті заміського житлового будинку, ми передбачили також великі панорамні вікна з кухні –  вітальні, з яких відкривається прекрасний краєвид на сад, цим самим об’єднуючи внутрішній та зовнішній простори.

Виступаючий консольний об’єм другого поверху відіграє не лише своє функціональне вирішення (балкон для двох спалень) – він зв’язаний з колоною, розташованою на терасі першого поверху, цим самим створюючи цікаве архітектурний образ будинку, додаючи йому пластичності та завершеності.

Якщо ж Вас турбує питання “Хто міг би зробити для нас цікавий та сучасний проект заміського житлового будинку?” ми, з радістю, допоможемо Вам у його вирішенні, адже для Компанії “Конструктив” саме Клієнт – найголовніший партнер.

Більше наших проектів заміських будинків можна переглянути тут і тут.

Технічні характеристики:

Площа ділянки: 0,1 га.

Площа будинку: 304 м. Кв.

Житлова площа: 84 м2 м. Кв.

Площа тераси: 64 м. Кв.

Габаритні розміри: 17,27х12,76 м

Поверховість: 2 поверхи

Кількість спалень: 3

Гараж: на 2 автомобілі

Рік проектування: 2018

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам