Проект офісу ІТ-компанії з робочою та тренінговою частинами

Проект офісу ІТ-компанії з робочою та тренінговою функціональними частинами

Проект офісу все частіше замовляють у нашій компанії підприємства не лише зі сфери обслуговування, а й зі сфер інтелектуальних та інформаційних послуг. Працівники, які знаходяться у гармонійному середовищі, краще себе почувають, у них нижчий рівень стресу, кращі взаємовідносини у колективі, вища працездатність. Середовище і особистість взаємопов’язані і взаємозалежні. Складно проводити багато часу у брудних чи похмурих приміщеннях, зроблених у довільній кольоровій гамі та з довільним плануванням. Враховуючи те, що за місяць на роботі ми проводимо десятки годин, можна здогадатися, який вплив на нас робить це середовище. Останніми роками все частіше компанії для своїх працівників намагаються забезпечити хороші умови праці, адже краща інвестиція у розвиток підприємства – це інвестиція у працівників.

Проект офісу передбачає функціональне зонування на дві зони – робочу і тренінгову. Підвіконня, що виходять на тихе подвір’я з деревами, оформлені під сидіння, на яких можна відпочивати. Стіни помальовані спеціальною фарбою, на якій можна малювати маркером. Чорна і біла зони перетинаються, переходять одна в одну, з фактури у фактуру, з матеріалу у матеріал. І ось весь проект офісу отримує цілісний дизайн, повноцінно реалізований сучасними фарбами, покриттям підлоги, вирішенням стелі та спеціальними світильниками, бетонними панелями на стінах. Поступово наш інтер’єр, площею шістдесят метрів та із шістьма робочими місцями, наближається до концептуального проекту гри світла і тіней, просторів і пропорцій. деталей та фактур.

Підлога виконана із спеціального покриття, що поглинатиме зайвий шум – екологічно чистого промислового лінолеуму, стійкого до вологи та перепадів температур. Окремо за дверима з прихованою коробкою, розміщена кухня і гардероб. Тут можна буде розмістити зайві речі, верхній одяг, змінне взуття і різноманітні предмети рідкого використання (інструменти, кабелі, деталі, комплектуючі комп’ютерів та інші речі, які захаращують вигляд інтер’єру приміщення). Спокійні кольори налаштовують людей на робочий та водночас спокійний, зосереджений лад. Красиві акценти інтер’єру – стільці, світильники, рослини – збагачують його вигляд.

Більше цікавих проектів можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: м. Кв.

Площа дизайну: м. Кв.

Кількість кімнат: .

Кількість санвузлів:

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам