Проект особняка в смт. Бережани, Львівської обл.

Проект особняка каркасного типу в смт. Бережани, Львівської обл.ва

Вихідні дані: проект особняка на похилій ділянці зі складним рельєфом у затишному районі в межах кільцевої дороги міста, площею 12 ар.

Побажання замовника: розробити оригінальний та нестандартний проект будинку для проживання у ньому сім’ї з чотирьох чоловік, використовуючи сучасні матеріали та технології.
Концепція: використовуючи нову в Україні і доволі широко використовувану у світі технологію каркасного будівництва, запроектувати і втілити у життя архітектурний проект житлового однородинного будинку.

Фундамент стрічкового типу, використовуваний при каркасному будівництві, слугує основою для колон, котрі, в свою чергу, є опорою конструкції.
Основу стін першого поверху складають бетонні блоки, укріплені армопоясом – усе це разом забезпечує міцність та надійність будівлі і спеціально розраховано фахівцями-конструкторами компанії.
На другому поверсі розміщено наскрізну кухню-вітальню, з вікон котрої відкривається чудовий вид на довколішній рельєф – пагорби, ліс по обидві сторони ділянки.
Третій поверх призначено для проживання на ньому власників будинку, їхніх дітей, є гостьові кімнати та невеликий ізольований балкон з кімнати господарів.
По центру будинку розташовано сходи із зовнішнім ошкленням, площу котрих займатиме одночасно зимовий сад. Зовнішнє покриття стін – гонт (дерево).

Більше наших проектів можна оглянути тут або тут

Технічні характеристики:

Площа ділянки:: 0.12 га.

Площа будинку: 262 м. Кв.

Поверховість: 3.

Кількість спалень: 2.

Гараж: на 2 авто.

Рік проектування: 2011.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам