Сучасний дизайн квартири з мінімалістичними мотивами

Сучасний дизайн квартири в ЖК “IT House”, вул. Студинського, м. Львів.

Розглянемо детальніше отриманий сучасний дизайн квартири по зонах у помешканні.

Вхідна зона

Зона входу – велике дзеркало, яке зі стіни заходить на стелю літерою Г, котра вплітається у ту ж Г-подібну форму з протилежної сторони, але вже з брусків. В результаті цього прийому ми отримуємо відмежовану вхідну зону з плиткою на підлозі і тумбочкою для взуття, яка «літає в повітрі». Дзеркало опускається до підлоги. Освітлення – LED стрічки, розташовані між брусами.

Зона гардеробу – білі матові двері без фактури, які зливаються з білою стіною. Цим наш простір ще трошки розширюється.

Вітальня

Біокамін, зелена стінка, дерев’яна підлога, акваріум, стіна з тесаного формового каменю (на зразок клінкеру), – все це створює атмосферу природності, затишку, і спокою, адже дім – місце, де відпочиває сім’я від шуму навколишнього щоденного оточення, перенасиченого інформацією, кольорами, світлом і урбанізмом. Дім – оазис для відновлення сил і спілкування.

Великі площини виглядають мінімалістично і перетікають одна в одну.

Фон для надпису – та ж фасадна плита, яка використана для кухні. Вона ніби загортає стіну холодильника і стіну туалету, й таким чином опиняється в зоні вітальні, чим нівелює кут і допомагає оку сприймати простір більш загально і цільно. З цією ж метою використана частково опущена гіпсокартонна стеля над диваном, яка перетікає з зони штор в зону дивану і ніби нависає над акваріумом. Таким способом ми зв’язуємо в загальну композицію виступ стіни, колону + акваріум, цей масив таким чином віддаляється від ока і не обтяжує. Профіль над акваріумом – спільна з ним композиція, щоб узагальнити простір.

Білий, сірий, чорний, пісочний – відтінки, які часто присутні в природі і «зручні» для ока.

Всі поверхні наближені до вузьких вертикальних і в більшості піднімаються аж до стелі, що візуально суттєво додає висоти.

Зелена стінка, як і книжковий стелаж біля вікна має додаткове направлене світло, що робить їх виразнішими декоративними акцентами.

Оскільки підвіконник у нас низький, дуже хотілось використати віконний простір не просто як місце для вазонів – адже це чудове місце щоб, спостерігати за краєвидом, насолоджуватись ранковою кавою і читати книгу – стелаж зручно розташований збоку.

Крісла посередині кімнати максимально каркасні, тому мають візуальну легкість і не загромаджують простір, до того ж, їх легко можна перемістити, куди зручно – вони нічим не прив’язані до конкретного місця, ні освітленням, ні іншими меблями. Підсвітка під тумбочками і у вітальні, і у вхідній зоні також додають ефекту невагомості. Обрамлення вікна, підвіконник і обшивка батареї – темна фасадна плита, яка підкреслює сучасний дизайн квартири, вікно і краєвид за ним, а не залишає його як другорядний додаток за шторою.

Підсвітка зі стелі темного каменю добре підкреслює його фактуру, що дуже доречно біля скупчення зелені і каміну.

Кухня

Фасад кухні – сірий. Білий чи чорний занадто контрастний, сірий – благородний і спокійний. Поверхня матова – вона більш затишна, ніж глянець, оскільки такого матеріалу в квартирі багато, ми віддали перевагу матовості.

На лоджії – ящики під диваном висувні, можна зберігати речі, якими нечасто користуєшся. По боках – закриті стелажі, від вікон – відкриті полиці, що ненав’язливо ідуть впритул до вікна і є переходом між світлим вікном і закритим сірим стелажем.

Робоча кухонна поверхня підсвічується світлодіодною стрічкою, яка має свій вмикач. Розетки – в двох точках – для дрібної техніки.

Батарея зашита в шафу, зверху – решітка для циркуляції нагрітого повітря.

Спальня

Покриття підлоги – паркетна дошка, узор «Французька ялинка», яка переходить на стіну.

Гардероб – біле тоноване скло.

Ліжко + м’які панелі на стіні – суцільна композиція, яка є основним акцентом спальні.

Точкові лампи є одночасно і декоративним світлом, і можуть також виконувати функцію направленого світла, як біля дзеркала – даний світильник може змінювати положення.

Крісла в спальні – та ж модель що і на кухні – щоб можна було поєднати, коли захочеться перенести стіл до дивану і доставити крісла.

Тоноване скло, французька ялинка на стіні, нотка індастріалу, відтінок марсалу, смуги LED підсвітки – ці елементи роблять спальню особливо стильною. Це приміщення найкраще підкреслює сучасний дизайн квартири так, аби ця зона відпочинку надихала на щось нове і свіже.

Скандинавські деталі – мотиваційний напис на стіні, прінти, ялинковий узор, килими з вираженими малюнками, стіна в горошок у дитячій – вносять в квартиру домашню атмосферу і роблять обстановку приязною і комфортною для молодої сім’ї.

Дитяча

Стіл на двох обрамлений дерев’ною панеллю і шафою робить куток затишним і зонує його. Ліжка мають висувні ящики для зберігання спальної білизни та іграшок. Є також окремий стелаж для іграшок й книжок. З досвіду дизайнера: діти ДУЖЕ люблять підвіконники з подушками, тому ми не могли обділити їхні мрії у цьому випадку,  тим більше що у Клієнта дві дівчинки).

Кольори пастельні з певними акцентами, якими в більшості є текстиль і його легко замінити, коли діти будуть підростати та захочеться змінити стиль кімнати. Біля ліжок передбачено настінні лампи для читання. Над ліжками – світлові кулі з нитки, які легко виготовити в домашніх умовах своїми руками під наглядом дизайнера. Такі світильники додають кімнаті загадковості, і від них на стінах з’являються цікаві тіні, що підкреслює сучасний дизайн квартири. Також це наближає стелю і візуально дещо зменшує приміщення, що необхідно для відчуття затишку і діток, щоб вони не губились у великому просторі відносно їх габаритів. Горошок на стіні та поєднання кількох кольорів додає цікавості й робить дитячу власне «дитячою».

Загалом у всьому даному житловому просторі немає чітко виражених надто яскравих акцентів, що дає змогу господарям досить легко вписати з часом в сучасний дизайн квартири цікаві подушки, принти, замінювати сезонний декор – тобто оперувати даним дизайном, рухати ним і таким чином зберігати його новаторство, свіжість і ідею за рахунок великих простих одноколірних площин, які завжди будуть чудовим фоном для чергової серії декору, який Клієнти з часом хотіли б додати.

Також ми відмовились від застосування стандартного підходу тюль-штора, це забирає світло з квартири і закриває краєвид. Римські штори більш цупкі, і ними можна суттєво ізолюватися від надмірного освітлення в полудень, окрім того вони займають менше місця. У такій кімнаті легше дихається. Єдиний виняток – спальня – приміщення, яке за призначенням потребує розсіяного освітлення. Всі штори опускаються за допомогою пульта, так само і екран для проектора у спальні – висувається з допомогою кнопки при необхідності.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто ж може зробити для нас цікавий та оригінальний проект дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер!

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 106 м. кв.

Площа дизайну: 94 м. кв.

Кількість житлових кімнат: 3.

Кількість санвузлів: 2.

Рік проектування: 2016.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам