Наша команда

Команда архітектурної компанії «Конструктив» росла і формувалась не один рік. Уже понад 13 років ми пропонуємо своїм Клієнтам професійний комплекс послуг з проектування житлового простору, дизайну інтер’єру та розробки комплексних конструкторських вирішень. Зараз наша команда налічує понад 25 висококласних фахівців – дизайнерів, архітекторів та конструкторів, - здатних задовольнити бажання будь-якого, навіть найвибагливішого, Клієнта.

Гортайте вниз

Наше бачення

Для нас кожен Клієнт - це головний-бізнес партнер. Ми віримо що лише у тісній взаємодії Замовника і проектанта здатен вирости і викристалізуватися справжній архітектурний чи дизайнерський шедевр. І саме тому, наші працівники постійно підвищують свій рівень якості проектування, навчаються новим об’ємно-просторовим вирішенням інтер’єрів і архітектурному проектуванню за найновітнішими технологіями.

Висока оцінка Клієнтами наших архітектурних проектів, проектів дизайну, та архітектурного стилю нашої організації а також співпраця з багатьма задордонними партнерами – все це дозволяє нам привносити власні рефлексії у архітектурне середовище, закладаючи своє бачення і долучаючись до формування новітнього вигляду та змін у сучасних українських реаліях.

312

Готових проектів

29

Об'єктів підбудівництво

26

Осіб в нашій команді

92

Побудованихпроекти

419+

Щасливих клієнтів

Наша робота

Основні принципи, що ми закладаємо у кожен проект, складаються з двох груп факторів – естетично-ергономічні та психологічно-організаційні. Перша група факторів включає в себе роботу з архітектурними пропорціями, тенденціями ринку та обов’язкове відслідковування змін у модних сучасних тенденціях та смаках споживачів.

Друга група включає у себе розробку на нашій базі спеціальних техніко-архітектурних інструментів опитування та аналізу отриманої від Клієнта інформації, опираючись на яку, можна максимально швидко і з мінімальною кількістю зауважень та виправлень виконати якісний архітектурний проект або дизайн-проект та, не зволікаючи, приступати до його втілення. У цьому моменті настає найцікавіше, адже дуже хочеться максимально реалістично виконати проект, у стислі терміни та ще й так, щоб він мав високу якість виконання.

Саме з цією метою ми регулярно виконуємо авторський нагляд та будівельний контроль запроектованих нами об’єктів та передбачаємо наперед усі загрози, що можуть виникнути.

Звертайтесь до Архітектурної компанії «Конструктив» і ви будете приємно здивовані якістю проектних робіт та особливим підходом до будь-яких архітектурних та дизайнерських рішень!

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам