Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами
ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Команда архітектурної компанії «Конструктив» росла і формувалась не один рік. Уже понад 13 років ми пропонуємо своїм Клієнтам професійний комплекс послуг з проектування житлового простору, дизайну інтер’єру та розробки комплексних конструкторських вирішень.

Зараз наша команда налічує понад 25 висококласних фахівців – дизайнерів, архітекторів та конструкторів, - здатних задовольнити бажання будь-якого, навіть найвибагливішого, Клієнта.

Читати більше
312

ГОТОВИХ ПРОЕКТІВ

29

ОБ’ЄКТІВ ПІД БУДІВНИЦТВО

26

ОСІБ В НАШІЙ КОМАНДІ

92

ПОБУДОВАНИХ ПРОЕКТИ

419+

ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ

Наша робота

Основні принципи, що ми закладаємо у кожен проект, складаються з двох груп факторів – естетично-ергономічні та психологічно-організаційні. Перша група факторів включає в себе роботу з архітектурними пропорціями, тенденціями ринку та обов’язкове відслідковування змін у модних сучасних тенденціях та смаках споживачів.

Друга група включає у себе розробку на нашій базі спеціальних техніко-архітектурних інструментів опитування та аналізу отриманої від Клієнта інформації, опираючись на яку, можна максимально швидко і з мінімальною кількістю зауважень та виправлень виконати якісний архітектурний проект або дизайн-проект та, не зволікаючи, приступати до його втілення. У цьому моменті настає найцікавіше, адже дуже хочеться максимально реалістично виконати проект, у стислі терміни та ще й так, щоб він мав високу якість виконання.

Саме з цією метою ми регулярно виконуємо авторський нагляд та будівельний контроль запроектованих нами об’єктів та передбачаємо наперед усі загрози, що можуть виникнути.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО АРХІТЕКТУРНОЇ КОМПАНІЇ «КОНСТРУКТИВ» І ВИ БУДЕТЕ ПРИЄМНО ЗДИВОВАНІ ЯКІСТЮ ПРОЕКТНИХ РОБІТ ТА ОСОБЛИВИМ ПІДХОДОМ ДО БУДЬ-ЯКИХ АРХІТЕКТУРНИХ ТА ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ!

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ