Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами
АрхітектураДизайн інтер’єруІнженерні конструкції
ЖитлоКомерціяПромисловістьПЕРЕГЛЯНУТИ ВСЕ
Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець ПЕРЕГЛЯНУТИ
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь ПЕРЕГЛЯНУТИ
Концептуальний проект будинку в горах ПЕРЕГЛЯНУТИ
Проект індивідуального будинку в мінімалістичному стилі на ділянці зі значним ухилом ПЕРЕГЛЯНУТИ
Проект індивідуального житлового будинку ПЕРЕГЛЯНУТИ
Проект таунхаусів по вул. Дрогобицькій ПЕРЕГЛЯНУТИ
Проект автомийки у м. Червонограді ПЕРЕГЛЯНУТИ
Проект реконструкції однородинного будинку ПЕРЕГЛЯНУТИ
Реконструкція зблокованого однородинного будинку у м. Львові ПЕРЕГЛЯНУТИ
Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ

Архітектурне проектування

Для чого потрібне архітектурне бюро? Можна ж зайнятися проектуванням будинку самостійно. Або скористатися послугами дизайнера, який намалює план та підкаже, як краще розставити меблі…

Звісно, можна, якщо ви хочете побудувати звичайний будинок. Щоб був дах, стіни, двері та вікна у вишневий сад.

Інша справа – якщо плануєте побудувати будинок з архітектурною цінністю. Не схожий на всі інші, з цікавими конструктивними елементами. Будинок, на який задивлятимуться перехожі. Яким пишатиметесь. Тоді потрібне архітектурне проектування.

Архітектор, дизайнер… Яка різниця?

Основна відмінність у тому, що робота архітектурного бюро більш масштабна. Під час роботи над дизайном архітектор може навіть змінювати проектування будинків: планування простору, розміщення дверей, електроприладів, освітлення тощо.

Які послуги архітектора

Компанія “Конструктив” проектує не тільки стіни. Ми аналізуємо спосіб життя кожного з членів сім’ї. Навіть більше – прогнозуємо, як вони житимуть через десяток років. Щоб у результаті клієнт отримав простір,  де кожному комфортно. Функціональний, готовий до змін, будинок, який ніби з майбутнього.

А конкретніше?

Розповімо на прикладі. У нас був проект реконструкції одноповерхового будинку у Львові. Замовник хотів покращити житлові умови та збільшити житлову площу.

Спершу наша команда вивчила всі побажання та врахувала містобудівні норми. Прийняли рішення добудувати ще два поверхи. Оформили будівлю контрастним сучасним фасадом.

Результат – потішив і нас, і, головне, замовників. На першому поверсі ми розмістили хол зі сходами, санвузол, кухню та вітальню. Навіть з’явилося місце для зберігання речей. На другому поверсі – дві спальні зі санвузлом, а на третьому – гостьова кімната чи кабінет – як вже вирішать господарі.

Крім того, ми спроектували у будинку багато місць, де можна зберігати дорогі серцю речі. Використали раціонально кожен метр.

Серед наших улюблених проектів:

  • проектування будинку з терасою та гаражем на першому поверсі;
  • таунхаусу у старовинній частині Львова;
  • багатоповерховий будинок у Львові;
  • концептуальний проект над урвищем у горах;
  • сучасний будинок у передмісті з консольним виступом на головному фасаді та багато інших.

Дякуємо кожному партнерові-клієнту за можливість проектування котеджів у різних куточках України.

Чому нам варто довіряти?

Тримайте дуже просту аналогію. Уявіть, що ви захворіли та звернулися до лікаря. Той вислухав скарги, переглянув аналізи та запропонував лікування: тиждень приймати круглі білі таблетки двічі на день і три дні – жовті подовгасті раз на день. Якщо ви вже прийшли до лікаря, то очевидно довіряєте йому. Тож, швидше за все, не прийматимете червоні таблетки замість білих і не питимете жовті сім днів, а не три.

Архітектори – такі ж спеціалісти. Наша професійна думка теж дуже важлива для комфорту вашого життя. Ми спроектували сотні будинків, якими пишаємося і про які готові розповідати годинами. Нам потрібно довіряти, якщо плануєте побудувати будинок мрії.

Як розпочати співпрацю?

Замовте послугу проектування будинку онлайн. Напишіть нам на електронну пошту const.com.ua@gmail.com або зателефонуйте: +38 (097) 537 20 67, +38 (063) 231 19 93.

Після того, як ми розглянемо заявку, приїдемо на заміри, розрахуємо вартість та складемо комерційну пропозиції. Якщо все ок, підпишемо договір та розпочнемо співпрацю. Будемо працювати з вами аж до повної реалізації об’єкту.