Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дачного будинку

Якщо прийняте рішення купити дачний будинок, час подумати заздалегідь, яким він буде. У нашій архітектурній компанії працюють досвідчені конструктори та дизайнери, тож ми можемо зробити сучасний дизайн дачі для вас. Оскільки для нас важлива думка кожного клієнта, то проект дачного будинку ми узгоджуємо при замовленні до найдрібніших деталей. Робимо усе, щоб дача була світлою та затишною, дарувала такий бажаний відпочинок та спокій! Використовуємо прості, але надійні, безпечні та перевірені рішення. 

Скільки коштує дизайн дачного будинку?

На дачі знайде своє райське місце як дитина, так і людина похилого віку, якщо проект відповідатиме потребам. Звісно, буде врахований наявний у вас бюджет. Практика показує, що знайти правильне рішення при створенні плану дачного будинку завжди можна

Який стиль проекту дачного будиночка обрати?

Можливе будь-яке планування, оздоблення, довільна кількість кімнат. Класичний, скандинавський стиль, кантрі – усі вони дуже популярні. Потрібно лише ознайомитися із особливостями кожного. Дуже бажано, щоб дачний будинок відповідав вашому характеру, роду занять, світосприйняттю. Тоді у ньому ви будете почуватися дуже комфортно. Він стане частиною вашого життя і бажаним місцем, щоб провести відпустку в Україні. 

Ви можете спитати: а чому вашій архітектурній компанії можна довіряти? Повірте, краще раз побачити, ніж багато разів почути. Приклади дизайну дачних будинків мотивують до дії найкраще! Люди уже стали власниками цих чудових заміських дач! 

Замовити проекти дачних будинків із мансардою та терасою або без них

Подивіться портфоліо реалізованих нами проектів. Звертайтеся, радо допоможемо створити шикарне місце для відпочинку влітку за галасливим містом!