Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Індивідуальний житловий будинок запроектований на мальовничій ділянці в смт. Щирець неподалік від Львова. Основна мета  – отримати комфортне заміське житло з виразною архітектурою. 

Архітектура будівлі сформована двома контрастними об’ємами: власне самим будинком з традиційним скатним дахом, проте з сучасним безкарнизним рішенням, і прибудованим прямокутним гаражем уже з плоским покриттям.  

Функціонально будинок поділений по вертикалі: 1 поверх – активна зона (тамбур, хол, кухня-вітальня-їдальня, відпочинкова тераса, санвузол, гараж і паливна), 2 рівень – зона спалень з гардеробом і санвузлом. Центральним елементом інтер’єру денної зони є трьохсторонній камін поряд зі сходами.Розташований поруч книжковий стелаж виконує також функцію сходового огородження і переходить і на другий поверх  Тераса частково розміщується під другим поверхом, вихід з паливної теж під накриттям (частина цієї площадки призначена для зберігання дров). На другому рівні передбачено вихід на плоску покрівлю над гаражем. Також є можливість використовувати просторе горище для зберігання речей.

Архітектурної виразності додає також контраст в оздобленні – використано штукатурку різних кольорів, клінкерну плитку і термодерево.

Будинок знаходиться в стадії реалізації. Проводяться фасадне оздоблення і внутрішні роботи. Проект інтер’єру цього об’єкту ви можете переглянути тут.

Більше архітектурних проектів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Площа ділянки: 0,075 га

Площа будинку: 172,5 м²

Поверховість: 2

Габаритні розміри: : 11,66 х 15,47 м

Кількість спалень: : 3

Гараж: : так

Рік проектування: 2017

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ