The project of an individual house in the village. Shchyrets

Read more
Guest house project in Irpin

Holiday house made of wooden beams is designed on a picturesque wooded area in the suburbs of Kiev. The main goal is to get a cozy space for rest during the year, while preserving the existing trees. 

Read more
Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Following The object was designed by us

Індивідуальний житловий будинок запроектований на мальовничій ділянці в смт. Щирець неподалік від Львова. Основна мета  – отримати комфортне заміське житло з виразною архітектурою. 

Архітектура будівлі сформована двома контрастними об’ємами: власне самим будинком з традиційним скатним дахом, проте з сучасним безкарнизним рішенням, і прибудованим прямокутним гаражем уже з плоским покриттям.  

Функціонально будинок поділений по вертикалі: 1 поверх – активна зона (тамбур, хол, кухня-вітальня-їдальня, відпочинкова тераса, санвузол, гараж і паливна), 2 рівень – зона спалень з гардеробом і санвузлом. Центральним елементом інтер’єру денної зони є трьохсторонній камін поряд зі сходами.Розташований поруч книжковий стелаж виконує також функцію сходового огородження і переходить і на другий поверх  Тераса частково розміщується під другим поверхом, вихід з паливної теж під накриттям (частина цієї площадки призначена для зберігання дров). На другому рівні передбачено вихід на плоску покрівлю над гаражем. Також є можливість використовувати просторе горище для зберігання речей.

Архітектурної виразності додає також контраст в оздобленні – використано штукатурку різних кольорів, клінкерну плитку і термодерево.

Будинок знаходиться в стадії реалізації. Проводяться фасадне оздоблення і внутрішні роботи. Проект інтер’єру цього об’єкту ви можете переглянути here.

More архітектурних проектів you can look in our portfolio or here.

Specifications

Plot area: 0,075 Ha

House area: 172,5 м²

Superficiality: 2

Габаритні розміри: : 11,66 х 15,47 м

Number of bedrooms:: 3

Garage:: так

Year of design: 2017

Ready to work with us? WRITE TO US