Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

При проектуванні ми враховували конфігурацію ділянки, саме тому будинок повторює її межі і в плані має форму неправильного прямокутника. Розташування будинку на пагорбі, з якого відкривається гарний вид на місто, визначило розміщення основних кімнат. Саме тому ми розмістили простору вітальню панорамними вікнами в цю сторону. У вітальні передбачено місце для великого обіднього столу, а також є затишний простір з диваном та кріслами, де є можливість розмістити камін. Зона кухні відділена від вітальні, та має власну комору. З першого поверху є вихід на велику криту терасу.

На першому поверсі також розташований гараж на дві машини, з якого можна потрапити до будинку через великий гардероб. З житлових приміщень є спальня з власною душовою.

На другому поверсі з житлових приміщень є три просторі спальні. В будинку передбачена велика кількість місць для зберігання речей: шафа в холі та пральні, гардероб та великі шафи в спальнях. Також на другому поверсі розміщена сауна. З коридору другого поверху можна вийти на терасу на даху над першим поверхом.

Особливістю зовнішнього вигляду будинку є дах з ухилами на дві сторони, що цікаво виглядає, підходячи до будинку з усіх сторін. Фасад виконаний в чорному клінкері та фасадної дошки коричневого кольору.

Технічні характеристики

Площа ділянки: 0,085 Га

Площа будинку: 260,82 м²

Поверховість: 2

Кількість спалень: 4

Гараж: так

Рік проектування: 2022

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ