Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Існуючий недобудований одноповерховий будинок розміщений по центру вузької та видовженої ділянки і є також зблокованим з сусіднім будинком. Через конфігурацію ділянки логічним рішенням було розділити будівлю на дві частини. Таким чином ми створили окремі квартири з повністю приватними просторами. Кожна квартира має окремий заїзд та власне подвір’я.

При вході до першої квартири ми потрапляємо в коридор із шафою для одягу та сходами. На першому поверсі також розміщений великий гараж. На другому поверсі розташована кухня-вітальня. Велика лінійна робоча поверхня для приготування їжі доповнена кухонним островом, який також може служити обіднім столом. Для зручності на кухні також спроектована комора. В приміщенні є простора зона для великого стола, а також відпочинкова з диваном та телевізором. Третій поверх є з повністю житловими кімнатами. Тут розміщені три спальні, одна з них має свій гардероб. Санвузлів в квартирі є два: на другому поверсі з душем та на третьому поверсі з ванною й додатковим біде.

Друга квартира є більш компактною. В ній немає гаражу, а на першому поверсі одразу ж розташована кухня-вітальня. Перед входом в будинок є велика тераса. В квартирі спроектовані три спальні з власним гардеробом, дві з яких розташовані на другому поверсі.

Основні фасади кожної сторони будинку є індивідуальним. Зі сторони першої квартири спроектований масивний об’єм з панорамними вікнами, що виступає з основної площини фасаду. Він виділений штукатуркою чорного кольору та плитою FunderMax під дерево. В оздоблені використовується також клінкерна плитка та штукатурка декількох кольорів. Фасад зі сторони другої квартири оздоблений білою штукатуркою та клінкерною плиткою.

На фотографіях ви можете побачити завершальну стадію реалізації проекту.

Технічні характеристики

Площа ділянки: 0,0338 га

Загальна площа будинку: 270,09 м²

Площа квартири 1: 170,73 м²

Площа квартира 2: 99,36 м²

Поверховість:: 3 поверхи

Гараж: в одній квартирі

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ