Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

В даному випадку при реконструкції на ділянці була розташована двоповерхова прямокутна будівля з напівпідвальним поверхом. Основною задачею було пристосувати її для маломобільних груп населення та спроектувати додатковий простір. Даний реабілітаційний центр має функцію не лише реабілітацій, а й для постійного проживання. При переплануванні та реконструкції ми враховували усі нюанси для забезпечення інклюзивності в будівлі та на ділянці.

Для того, щоб повноцінно використати всю площу будівлі, ми перетворили цокольний поверх в повноцінний. Це робиться також за рахунок підпірної стіни по периметру будівлі. Різниця між рельєфом нівелюється завдяки пандусу. В цьому поверсі ми розмістили декілька житлових кімнат, кухню-їдальню та технічні приміщення.

На першому і другому поверсі розташовані житлові кімнати на 1-2 людини та блоки з кімнат, що мають власний санвузол. Для інших приміщень санвузол та душова розміщенні на поверсі. Переміщення між поверхами для мешканців можливе завдяки ліфту. В будівлі також є існуюча сходова клітка.

Взаємодія з рослинами завжди добре впливає на психічне та психологічне здоров’я кожної людини, тому на даху ми розмістили зимовий сад з виходом на експлуатовану терасу, адже будівля розташована на ділянці з великою кількістю дерев.

Зовнішній вигляд залишається незмінним: ми зберігаємо унікальну архітектуру старої будівлі виключно оновивши чи відреставрувавши оздоблювальні матеріали. Підвальний поверх і вставки між вікнами – цегляні, всі інші площини – штукатурка білого кольору.

Спроектований новий корпус по своїй архітектурі є сучасним та майже повністю скляним. Це буде корпус загального користування, який поєднуватиме вхідну групу, вітальню загального користування, яку можна використовувати як майстерню, місце для комунікації та настільних ігор. Дерево, яке росте зараз на місці майбутньої будівлі, ми зберігаємо і це буде цікавим елементом дизайну інтер’єру.

Над входом розташована трикутна бетонна тераса, що підтримується металевими колонами. Новий корпус виступає над рельєфом за допомогою колон. З нього буде можливість переходу до спального корпусу, що, можливо, проектуватиметься в майбутньому.

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ