Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Реконструкція будинку – це можливість значно покращити умови експлуатації та зробити існуючу будову максимально придатною для проживання. Іноді це не лише перепланування приватного будинку та розширення загальної площі, а й надбудова, зміна покрівлі, фасаду, конструкцій. Щоб реконструкція житлового будинку була проведена легально, потрібно зібрати певний пакет необхідних документів. Також після виконання робіт об’єкт потребує введення в експлуатацію.

Як відбувається реконструкція будинку

  • Дозвіл на перепланування будинку отримують у відповідному органі влади на основі плану забудови, опису майбутніх робіт, акта техогляду.
  • Реконструкція приватного житлового будинку розпочинається з грамотної розробки проекту. Це важливо, якщо під час робіт планується заміна опалювальних, водопостачальних, газових комунікацій. У проекті, розробленому фахівцями, будуть відображатись всі етапи облаштування звукоізоляції та гідроізоляції будівлі.
  • Також проект містить опис кожної зміни у несучих конструкціях, якщо володар будинку запланував демонтаж стін або перегородок, зміни мансарди або горищного приміщення.

Коли планується реконструкція приватного будинку, вигідно співпрацювати із професіоналами та замовити зручну послугу «під ключ». Вони врахують особливості об’єкта та зможуть виконати комплексні роботи будь-якої складності. Фахівці представлять проекти реконструкції будинків на основі глибоких знань технологій та досвіду роботи з матеріалами. Також це уважний облік санітарних та пожежних норм, значна мінімізація витрат, створення функціональних, естетичних фасадних рішень.