Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Реконструкція однородинного будинку

Вихідні дані:

одноповерховий зблокований житловий будинок на маленькій ділянці (трохи більше 0,01га) в одному з кварталів садибної забудови м. Львова.

Побажання Замовника:

реконструкція будинку, покращення житлових умов, збільшення житлової і загальної площі, передбачити місця для відпочинку і зберігання речей (комора, підвал).

Концепція:

Врахувавши побажання Замовника та існуючу містобудівну ситуацію, було прийнято рішення збільшити будівлю шляхом надбудови 2-го і частково 3-го поверхів. Така об’ємно просторова-структура разом з контрастним фасадним вирішенням у сучасному стилі закцентувала увагу на проектованій будівлі, розташованій на перехресті житлових вулиць. Огорожа ділянки – чергування живоплоту і композитних елементів, що імітує дерев’яну дошку, додає виразності проектним рішенням.

Перший поверх будинку:

активна зона – цікавий перетікаючий простір (хол зі сходами, кухня-їдальні, санвузол і вітальня) з окремим виходом на ділянку, де передбачено відпочинкову зону і комору для зберігання речей, з входом в підвал крізь люк.

2-ий поверх:

влаштовано 2 спальні і санвузол, а також передпокій зі сходами.

3-ій поверх:

передбачено гостьову кімнату, яку легко можна використовувати як кабінет, а також терасу на експлуатованій покрівлі. Над сходами влаштовано світловий ліхтар для кращого освітлення. У будинку багато вбудованих шаф і місць для зберігання речей, а особливу увагу приділено проектуванню інженерних мереж і комунікацій, виходячи з потреби раціонального використання площі.

Технічні характеристики

Площа ділянки: 0.0112 га.

Загальна площа будинку: 114 м²

Поверховість: 2 поверхи з мансардою та підвальним рівнем

Гараж: місце для автомобіля передбачено на ділянці проектування

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ