Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект будинку з терасою та дворівневим плануванням

Наша нова робота – проект будинку з терасою для однієї родини. Будинок розташовано на витягнутій, вузькій ділянці прямокутної форми зі спадаючим рельєфом.

Перш за все, у своїй роботі ми вирішили використати цікаве розташування будинку, розмістивши його на вершині пагорба та організувавши перший поверх у два рівні. Таким чином, збільшивши висоту стель, нам вдалося візуально розширити простір у площинах кухні та вітальні. В комплексі з великими вікнами та виходом на терасу, що межує з великим садом, ми досягли ефекту єднання з природою, перетворивши недолік ділянки на перевагу.

У підвальному приміщенні, за побажанням Клієнта, ми розташували тренувальну та лаунж зони.

На першому поверсі ми розташували гараж на одне авто, невелику гардеробну, кабінет, санвузол а також велику вітальню та кухню-ідальню про які вже згадували перед тим.

Другий поверх займають три спальні кімнати (дві з яких використовуються як дитячі), гардеробна та санвузол. З однієї зі спалень є вихід на великий балкон, орієнтований як і тераса першого поверху в сторону саду.

Загалом проект вийшов спокійним та врівноваженим, як по площах так і по дизайну, цілком підпорядковуючись загальній концепції гармонії та єднання з природою.

Проект виконувався досвідченими архітекторами та інженерами-конструкторами та за допомогою сучасних професійних програм для розрахунку і проектування з використанням 3D- моделювання і 3D-візуалізації. Це дає змогу виключити максимальну кількість проблем при будівництві і забезпечити максимальну безпеку для людей, які проживатимуть в такому будинку. Будинок відповідає всім сучасним вимогам і нормам, адже саме Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавої архітектури можна подивитись тут а також тут

Технічні характеристики

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ