Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Наш новий проект таунхауза на вулиці Пимоненка у м. Львові.

Згідно географічного розташування місто Львів знаходиться у шостій кліматичній зоні Європи. Сюди відносяться такі країни як Польща, Литва, Естонія, Швеція, Фінляндія та Норвегія.

Дослідивши архітектурні рішення цих країн ми обрали найкращі варіанти які б гармонійно вписалися в середовище старовинного і водночас сучасного міста. Також розробляючи наш проект таунхауза ми прагнули простими архітектурними рішеннями досягти нестандартного вигляду який би при клонуванні виглядав різноманітно і, водночас, створював би відчуття єдиного архітектурного ансамблю.

Зручне розташування нашого проекту в структурі міста дозволяє швидко опинитися у потрібному Вам місці, а розвинута інфраструктура здатна забезпечити максимально комфортні умови проживання.

За найоптимальніше рішення в будівництві ми обрали будівництво зі збірного залізобетону. Ця технологія дуже поширена у європейських країнах нашої кліматичної зони, проте, нова в Україні. ЇЇ використання прискорює швидкість будівництва майже у 5 разів в порівняння з класично прийнятими у нас каркас-монолітним будівництвом та будівництвом із цегли.

Усі стіни виготовлені із залізобетону на сучасному італійському обладнанні, що дозволяє забезпечити високу точність та геометричну рівність конструкції. Спеціально розроблені марки бетону і конструктивні вузли забезпечують максимальну стійкість конструкції навіть у випадку землетрусу.

Перекриття виконується з сучасних пустотних панелей, що цілком відрізняються від звиклих нам, радянських. Завдяки сучасному обладнанню вони абсолютно рівні, що у комплексі з бетонними стінами забезпечує ідеальну рівність монтажу, без щілин та зазорів.

Утеплення будинків запроектовано виконати експандованим пінополістиролом товщиною 150мм, що забезпечить високий рівень опору теплопередачі навіть у порівнянні з цегляними будинками.

Проект таунхауза – особливості:

Стиль

Розробляючи наш проект таунхауза за основний стиль ми обрали Мінімалізм. Таке рішення обумовлене тим, що він є зручним та функціональним, чудово підходить для поєднання архітектури і середовища та не конфліктує з сусідньою забудовою.

Форма

Прості, прямокутні форми мінімалістичного будинку створюють зрівноважене середовище та, водночас, є дуже практичними адже зменшують кількість містків холоду.

Різноманітність

У забудові передбачено 3 зблокованих будинки. Ми свідомі того, що у кожної людини є індивідуальні потреби та побажання і тому важливо, щоб запропоновані нами таунхаузи відрізнялися один від одного та не були клонами поєднуючи в собі декілька варіантів планувальних та архітектурних рішень.

Текстури фасаду

Найбільш практичним матеріалом для фасаду є клінкер. Він зносостійкий, естетичний та з його допомогою будь-яку форму можна зробити цікавою. Немаловажливим є і те, що оздоблення фасаду якісними матеріалами є запорукою довготермінової експлуатації будинку без ремонту.

Вікна та двері

У всіх будинках передбачено панорамні вікна. Перш за все вони дають багато освітлення а також, що не менш важливо, візуально збільшують приміщення. Сучасні вхідні двері не лише додають будинкам сучасного вигляду а й надійно захищають власників та їх майно від будь-яких спроб проникнення всередину.

Сходи

Задля економії корисної площі та забезпечення зручності у комплекті з функціональністю у всіх будинках ми запроектували забіжні сходи.

Сад на даху

У межах сучасного міста, переважно, простір коло будинків не дуже великий і проглядається з сусідніх будинків, тож як компромісне вирішення нами було обрано перетворення плаского даху на сад, що водночас надає затишності і дарує власникам такий необхідний особистий простір.

Дитячий простір

В межах забудови передбачено повноцінний дитячий простір, що дозволить батькам не переживати про те де малюки та доросліші діти проводитимуть свій вільний час.

Зовнішні сходи

Для виходу на дах ми передбачили зовнішні гвинтові сходи, які займають мало місця і додають цікавих ноток до загальної естетики будинку.

Паркан

Як засіб обмеження території ми запланували невисоку огорожу з дерев’яних рейок. Такий паркан буде непомітним в середовищі, а також, за рахунок своєї невеликої висоти, дозволить візуально розширити навколишній простір.

Немаловажливим є і той факт, що у проекті нами передбачено також можливість виготовлення будинків «під ключ», тобто з виконанням усіх внутрішніх робіт також.

У даному проекті ми спробували застосувати новітні тенденції в стилях інтер’єрних рішень поєднавши їх з функціональним використанням простору та елементів інтер’єру.

У дизайнах нами використовуються виключно природні кольори, що не дає інтер’єрам швидко застаріти та втратити актуальність.

Передбачено використання простору над сходами в якості гардеробної – це не лише практичне а й функціональне рішення, що цілком вписується у наші плани економного та раціонального використання простору в будинках.

У кожному з будинків запроектовано зручний і просторий санвузол, як невід’ємну складову будь-якого сучасного житла. Адже відомо, що якісна сантехніка підвищує комфорт проживання в будинку.

Сучасні та практичні дитячі, кабінети, гостьові та спальні – все це у нашому проекті.

Усе будівництво розподілено на 3 черги.

Ми прагнемо максимально задовольнити вимоги усіх, навіть найвибагливіших Клієнтів, адже для нас – Клієнт наш головний партнер

Більше наших цікавих проектів можна подивитися тут

Технічні характеристики

Площа ділянки забудови: 0.103 га.

Загальна кількість будівель: 12

Загальна площа всіх будівель: 1 286,91 м²

Поверховість: 2

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ