Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект таунхауса на вулиці Балтійській у Львові

Історія таунхасів

Проект сучасного будинку поняття доволі відносне і завше йде в ногу з існуючою сучасністю. Раніше терміном «town house» називали міську резиденцію представника аристократії. Будинки могли стояти окремо, але в більшості випадків вони споруджувались в ряд і примикали один до одного. Тому в США цей термін почав застосовуватись в архітектурі та містобудуванні для будь-якої малоповерхової забудови невисокої щільності. Зокрема й для стилю, що виник в Європі в ХVI столітті, де ряд ідентичних або дзеркальних будинків мали спільні бічні стіни (терраседхаус у Великобританії).

Згодом в Америці термін «таунгаус» або «таунгоум» почав використовуватись для опису неоднотипних будинків в приміських районах. Як правило, вони проектувались з імітацією відокремленої або напіввідокремленої (будинок на дві квартири) забудови. Сьогодні термін «таунхаус» іноді використовується також для опису житла, що імітує окремий будинок але об’єднаний в багатоквартирний комплекс (роухаус в Північній Америці, терраседхаус у Великобританії). Різниця між житловим помешканням, яке називають квартирою і тим котре іменують таунхаус полягає в тому, що останній зазвичай кількаповерховий і має власний вхід з вулиці. На відміну від квартири, що займає зазвичай тільки один рівень й має вхід через внутрішні сходи та коридори загального користування.

Проект сучасного будинку – особливості

Однією з основних вимог замовників було розробити проект сучасного будинку, так, щоб він ззовні виглядав як одна споруда. Насправді в ньому три будинки, один з яких двоквартирний. Планування осель розроблялось з урахуванням всіх побажань кожного замовника, тому кожен будинок має зручне індивідуальне планування з власним подвір’ям і великими терасами на відносно невеликій ділянці. На перших поверхах розміщені приміщення загального користування, об’єднані кухні-вітальні з виходом на тераси і внутрішнє подвір’я. Також в двох будинках запроектовано гаражі на одну і дві автівки. На другому поверсі знаходяться спальні кімнати. А в третьому будинку на цьому ж поверсі розміщена друга квартира, в якій мешкають батьки власника цього будинку. Третій поверх є лише в третьому будинку і призначений для відпочинку як всередині будинку, так і на великій терасі, на якій можна розкласти шезлонги й розмістити зону з терасними меблями для відпочинку великої компанії.

Архітектура даного таунхаусу досягнута за рахунок гармонійного поєднання простих геометричних форм та спокійної кольорової гами. Завдяки такому рішенню він не виривається із загальної структури району, а навпаки підкреслює його затишок та спокій, при цьому привертаючи погляди перехожих. Функціональне планування квартир забезпечує комфортне проживання в ньому. Загалом проект у своїй сукупності створює гармонійний ефект «людина-архітектура-оточення».

Проект виконувався досвідченими архітекторами та інженерами-конструкторами та за допомогою сучасних професійних програм для розрахунку і проектування з використанням 3D- моделювання і 3D-візуалізації. Це дає змогу виключити максимальну кількість проблем при будівництві і забезпечити максимальну безпеку для людей, які проживатимуть в такому будинку. Будинок відповідає всім сучасним вимогам і нормам, адже саме Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавої архітектури можна подивитись тут а також тут

Технічні характеристики

Площа ділянки забудови: 0,0759 га.

Загальна кількість будівель: 3 (3 будинок двохквартирний)

Загальна площа всіх будівель: 578,9 м²

Поверховість: 2 і 3 поверхи

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ