Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект багатоповерхового будинку у Львові

Архітектура даного будинку досягнута за рахунок гармонійного поєднання простих геометричних форм та спокійної кольорової гами. Завдяки такому рішенню, проект багатоповерхового будинку не виривається із загальної структури району, а навпаки підкреслює його затишок та спокій, при цьому привертаючи погляди перехожих. При проектуванні нами було враховано всі особливості району забудови. Що стосується об’ємно-планувальної структури, то будинок 4-ри поверховий з підземним паркінгом для власників квартир.

Вигляд будинку є мінімалістичним з виступаючим об’ємом на передньому фасаді будівлі. В оздоблюванні використовується штукатурка двох кольорів – сірої та білої, що добре вписується в середовище, та не виривається з структури району.

В підвальному поверсі розміщений паркінг на 12 машин. Також, зважаючи на те, що збільшується попит на велосипеди та електричні самокати, в паркінгу передбачене приміщення та місце для зберігання такого типу транспорту. З підвального поверху можна потрапити в під’їзд будинку по сходовій клітці. Перед будинком також розташовується гостьовий паркінг.

На першому поверсі розташоване велике приміщення під торгівельну функцію з усіма необхідними додатковими кімнатами. На рівні першого поверху це приміщення виходить на передній фасад скляною вітриною, що додає пластики та різноманіття фасаду на рівні очей людини.

Вхід до під’їзду будинку розташований під виступаючою частиною другого поверху, що забезпечує захист від опадів. В під’їзд потрапляємо через тамбур. В будинок можна потрапити також з заднього двору на сходову клітку. На першому поверсі розташовані три квартири: однокімнатна та дві двокімнатні. В двокімнатних квартирах спроектовано два санвузла та великі кухні-вітальні. Квартири, що розташовані на першому поверсі, мають вихід до своїх власних приквартирних двориків з терасами задля забезпечення додаткового комфорту мешканців.

На кожному з типових поверхів розміщено по п’ять квартир: чотири двокімнатні та одна трикімнатна. Кожна квартира є зі зручним та функціонально-логічним плануванням: при вході обов’язково розміщене місце для шафи чи вішака, спроектовані роздільні санвузли, ергономічно використана площа в кухнях-вітальнях, а також кожна квартира має балкон, що є важливим фактором при виборі квартири в багатьох людей.

Більше наших архітектурних проектів можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики

Площа забудови: 436 м²

Кількість квартир: 18

Поверховість: 4

Гараж: підземний паркінг

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ