Дизайн квартири в стилі мінімалістичного лофту

Читати більше
Проект індивідуального будинку в мінімалістичному стилі на ділянці зі значним ухилом

Читати більше
Новітні технології в сучасному інтер’єрі

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект багатоповерхового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Героїв Крут у м. Львові

Загалом проект  багатоповерхового будинку вийшов легким та вишуканим за рахунок використання простих геометричних форм у поєднанні з природним рельєфом.

Площа забудови складає 466 м2. В об’ємно-планувальному відношенні будинок 5-ти поверховий з підземним паркінгом. Складається з 11 квартир (дворівневих в тому числі) і двох терас (на 3 і 4 поверхах).

Конструктивна схема будівлі – повний безригельний каркас. Колони – монолітні залізобетонні. Простінки – монолітні залізобетонні. Перекриття – монолітне залізобетонне. Покриття – монолітне залізобетонне. Зовнішні стіни – цегляна кладка товщиною 250 мм, утеплюється мінеральною ватою і влаштовується фасад з легких алюмінієвих панелей. Внутрішні і несучі стіни – цегляна кладка товщ. 250, 380, 510 мм із пустотілої цегли. Перегородки – цегляні, товщ. 120 мм. Стіни внутрішніх сходових кліток та ліфтів – монолітні залізобетонні. Перемички – збірні залізобетонні та монолітні.

Жорсткість каркасу визначається діафрагмами та ядрами жорсткості, що утворені сходовою кліткою та монолітними простінками, колонами та перекриттям. Всі вертикальні елементи жорстко з’єднані з монолітними фундаментами, плитами перекрить та покриття. В підніжжі схилу, для його закріплення, влаштовано підпірну стінку на буронабивних палях. Також виконуються монолітні залізобетонні сходи та площадки по грунту.

Проект багатоповерхового будинку виконувався досвідченими архітекторами та інженерами-конструкторами за допомогою сучасних професійних програм для розрахунку і проектування з використанням 3D- моделювання і 3D-візуалізації, що дає змогу виключити максимальну кількість проблем при будівництві і забезпечити максимальну безпеку для людей, які проживатимуть в такому будинку. Будинок відповідає всім сучасним вимогам і нормам, адже саме Клієнт – наш головний партнер.

Більше наших архітектурних проектів можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики

Площа забудови: 466 м²

Поверховість: 5

Кількість квартир: 11

Гараж: підземний паркінг (втч. двоповерхові)

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ