Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект багатоповерхового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Героїв Крут у м. Львові

Багатоповерховий будинок спроектований у Львові, на вулиці Героїв Крут, та містить 11 квартир, три з яких – дворівневі.

Мешканці квартир можуть залишати автомобілі в паркінгу, що розміщується в підземному поверсі. Підземний паркінг спроектований на 11 машин, з місцем розташування велосипедів, а також місця для людей з особливими потребами. В підземному поверсі розміщенні також технічні приміщення для розміщення обладнань для водопостачання та опалення будівлі.

В будинку окрім сходової клітки передбачений ліфт. Тому з підземного паркінгу можна ліфтом одразу ж піднятись на необхідний поверх.

В проекті відсутні типові поверхи і планування на кожному поверсі є унікальним та продуманим до дрібниць. Задля безпеки мешканців на першому поверсі при вході передбачене приміщення для консьєржа.

На першому, другому та третьому поверсі розміщуються одно-, дво- та трикімнітні однорівневі квартири. В кожній з квартир передбачені великі кухні та вітальні задля забезпечення комфорту для мешканців.

На третьому поверсі з трикімнатної квартири є вихід на велику простору терасу.

Також на третьому поверсі розташований перший рівень дворівневої двокімнатної квартири з сучасним та комфортним рішенням: на першому рівні розміщені кухня, вітальня та санвузол, а на другому рівні вже всі спальні.

На четвертому та п’ятому поверсі розміщені квартири елітного класу: дві двоярусні квартири – одна п’ятикімнатна та одна шестикімнатна. З вітальні шестикімнатної квартири на останньому поверсі розміщений вихід на терасу з гарним виглядом на місто. З усіх квартир є виходи на балкони.

Загалом рішення по просторовій структурі є доволі простим – три куби, різної висоти та розмірів, що врізані одне в одного. Однак саме таке мінімалістичне рішення надає будівлі неповторності та стильності. Фасади оздоблюються алюмінієвими композитними панелями білого та сірого кольорів.

Підземний поверх врізаний в рельєф, що з одної сторони є вікна в паркінгу, що виходять на відпочинкову зону, а з іншої – вхід одразу на перший поверх. Також підземний поверх виділений текстурою та кольором, і оздоблений коричневим клінкером.

Акцентами на фасадах є балкони, суцільне кутове вікно, а також видовжені вікна, що в квартирах йдуть від підлоги до стелі.

Загалом проект багатоповерхового будинку вийшов легким та вишуканим за рахунок використання простих геометричних форм у поєднанні з природним рельєфом.

Більше наших архітектурних проектів можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики

Площа забудови: 466 м²

Поверховість: 5

Кількість квартир: 11 (втч. двоповерхові)

Гараж: підземний паркінг

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ