Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн будинку покроково

Крок перший: обирання стилю дизайну

Обираючи стиль дизайну вашого будинку, спирайтесь лише на власні смаки та сподівання. Головне, щоб ви почували себе затишно та з комфортом у будинку.

Крок другий: внутрішній дизайн будинку

  1. Дизайн вітальні. Частіш за все, головним предметом вітальні є диван. У залежності від того який ви обрали дизайн інтер’єру будинку, обирається колір та модель дивану. Доволі старомодним рішенням буде розміщення меблів під стіною. На даний момент великою популярністю користується створення невеликих острівків. Ідеальним доповненням до них стане невеличкий столик.
  2. Дизайн передпокою. Якщо брати до уваги функції передпокою, то у ній можуть знаходитися наступні предмети меблів: вішалка для одежі, шафа для верхньої одежі (наприклад шафа-купе), місце для взуття та невеликі шафи. Обов’язковим елементом передпокою є дзеркало. Що торкається освітлення, не слід забувати про природне світло.
  3. Дизайн кухні. Кухня є одним з головних місць у будинку. На кухні проводить уся сім’я проводить більшість свого часу. Тому треба виконати кухню якомога комфортною. У ній повинно бути зручно готувати та сидіти. У дизайні цієї кімнати все продумують до дрібниць. На кухні треба зробити достатньо місця для вільного пересування а місце для роботи повинно бути функціональним.
  4. Дизайн ванної. Перед тим як робити інтер’єр ванної обов’язково визначиться з кольором. Певні вимоги є, але майже усе обираєте ви самі.
  5. Дизайн спальні. Найбільш важливими елементами у цій кімнаті є: меблі та їх правильна розстановка, кольорове оформлення, планування та освітлення. Розміщення вікон важливо, тому цей момент треба врахувати під час планування дизайну будинку всередині.