Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект будинку в мінімалістичному стилі на схилі в с. Солонка

Перед початком проектування нашими архітекторами та конструкторами був проведений огляд ділянки, що дало поштовх до розвитку концепції будинку. Аналізуючи перепад висот та ухил рельєфу, було прийняте нестандартне рішення, що стало особливістю проекту: 1 поверх частково заглиблений в ландшафт. Зі сторони дороги будинок виглядає одноповерховим, але зі сторони подвір’я це повноцінний двоповерховий будинок.

Вхід в будинок розташований зі сторони дороги одразу на 2 поверх. На 2 поверсі при вході є просторий коридор, а також гардероб. На цьому поверсі розміщенні повністю всі житлові приміщення: три спальні та два кабінети. З кабінетів є вихід на велику відкриту терасу. Також на 2 поверсі є велика ванна кімната з окремостоячою ванною та душовою кабіною.

Перший поверх має дві зони: житлову та господарську. До житлової відноситься простора кухня-вітальня з панорамними вікнами. Господарська зона – це гараж на дві машини, паливна, пральня та санвузол.
З першого поверху є вихід на подвір’я, де розташована лаунж-зона. Тут розміщений невеликий басейн з місцем для лежаків і тераса, з можливістю розміщення обіднього стола на вулиці, а також затишний куточок з місцем для вогню.

Основним побажанням замовника був стиль мінімалізм, а також відсутність зайвих деталей та об’ємів. Тож об’ємно-просторова композиція складається з двох кубічних об’ємів, які вирізняються оздоблюючими матеріалами. Основний об’єм – це 2 поверх, що оздоблюється білою штукатуркою. Зі сторони двору він нависає над терасою, а панорамні вікна на 1 поверсі та чорна штукатурка дозволяють добре виділятись нависаючому об’єму.

Другий об’єм – це виступаюче приміщення гаражу на першому поверсі, що оздоблено кортеновою сталлю, що є дуже сучасним та цікавим матеріалом.

При проектуванні фасадів архітектори дотримувались прийомів композиції та пропорцій. Фасади є лаконічними та мінімалістичними, що роблять будівлю привабливою та повністю задовільняють смаки замовників.

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Загальна площа: 232 м²

Кількість житлових кімнат: 3

Поверховість: 2

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2020

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ