Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проектований житловий будинок розташовується в мальовничому місці  в горах над обривом біля озера.

Будівля одноповерхова з цокольним поверхом. Вхід в будинок відбувається саме через цокольний поверх, де також розташовані гараж, підсобне приміщення і паливна. З холу одразу можна потрапити в тренажерний зал.
Основною ідеєю було умовно розділити будинок на 3 блока.

Першим блоком є робочий, в якому розташовані кабінет та кімната переговорів для продуктивної роботи вдома, а також комунікативно-відпочинкова зона в яку підіймаються сходи з цокольного поверху.

Другий – житловий блок, в якому розташовані чотири спальні, а також санвузли. З головної спальні, яка містить власний гардероб, та ванну кімнату, відкривається чудовий краєвид через велике панорамне вікно.

Третій блок містить в собі приміщення загального користування: простора кухня-вітальня-їдальня.
Для відпочинку в будівлі передбачений просторий критий басейн, сауна, невеликий басейн, який розташовується на критій терасі. Ці приміщення спроектовані з орієнтацією на південну сторону, що забезпечить тепло та гарне освітлення.

Завдяки тому, що проектований будинок П-подібний в плані, в центрі логічно розташований зручний внутрішній дворик з затишним місцем біля вогнища, біля якого холодними вечорами можна зігрітись, попити чаю і помріяти.

Технічні характеристики

Площа будинку: : 728 м²

Житлова площа: : 204 м²

Кількість спалень: : 4

Гараж: : окремий на 2 авто + навіс на 2 авто

Рік проектування: : 2017

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ