Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Ми запроектували лаконічний об’єм, що складається з 2-х частин: власне будинок і конструкція терас та накриття  ними , що ніби обгортає будівлю з трьох сторін. Функціонально будинок поділений по вертикалі: 1 рівень – активна зона (кухня-вітальня, сауна, відпочинкові тераси), 2 рівень – зона спалень. Тераса, в свою чергу, теж має поділ: передбачено місце для вогнища та барбекю з ефектною металевою конструкцією димаря, підвішеного металевими тросами до накриття, а також місце для відпочинку після сауни.

Близькість до природи забезпечується великими панорамними вікнами на 1-му рівні та балконами – на 2-му, матеріалом стін та тераси (дерев’яний брус та терасна дошка відповідно), високими деревами, розташованими поруч (задля одного з них запроектовано отвір в накриті тераси).

Архітектурної виразності додає також контраст в оздобленні: дерев’яним стіновим брусам , що виглядають немов обвуглене дерево (BURNED WOOD) протиставляється об’єм сходової клітки та тераси, оздоблений світлою вагонкою.

Технічні характеристики

Площа ділянки: 0,15 га

Площа будинку: 127,3 м²

Поверховість: 2

Кількість спалень: 3

Рік проектування: 2016

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ