Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн сучасного скандинавського будинку

Наш новий проект – дизайн сучасного скандинавського будинку. Вперше скандинавський стиль в інтер’єрі почав формуватися в часи правління шведського короля Густава ІІІ в ХVIII столітті. До цього часу жителі північної частини Європи облаштовували будинки, копіюючи модні тенденції Франції, Італії, Англії. В перерахованих країнах тоді панувало бароко, рококо і класицизм. Коли ж скандинави облаштовували свої домівки, то додавали в обстановку північні нотки. Новий виток в розвитку сканді отримав в 80-х роках ХІХ століття. Дизайнери почали надавати стилю більш сучасні риси. І при цьому вони керувалися бажанням зробити обстановку більш функціональною та лаконічною. В 30- роках ХХ століття відбулися міжнародні виставки, на яких скандинавські дизайнери представили свої інтер’єри, в яких гармонійно поєднувались практичність та естетична привабливість. Через 20 років цей стиль підкорив Америку, а з нею й весь світ.

Інтер’єр будинку в скандинавському стилі втілює практичність, природність, стриманість і навіть деяку холодність. Також в них можна побачити особливу любов до природи, що характерно для жителів Скандинавського півострова. Головний принцип цього напряму – на першому місці комфорт господарів, а не понти перед гостями.

Стовпи, на яких стоїть скандинавський стиль:

Функціональність з мінімалізмом. В інтер’єрі немає нічого зайвого. Декору та деталей мінімум, меблі лише найбільш необхідні. Цікаво, що при цьому обстановка не видається пустою. На перший погляд декоративний предмет в стилі сканді має приховане практичне значення;

Багато світла. Щоб промені світла проникали в приміщення, вікна часто роблять великими та доповнюють їх світлою тюлю та легкими шторами;

Меблі простої форми, легкі, практичні та елегантні. Популярними є великі полиці та стелажі, на які можна покласти речі, щоб ще більше зекономити простір. Форма меблів – прямокутна чи трішки заокруглена. Вона поєднується з меблями корпусного типу. Скандинавські предмети інтер’єру ставлять так, щоб вони займали мінімум площі;

Основні кольори стилю – білий, бежевий, голубий, срібно-сірий, приглушені відтінки жовтого. Однак домінуючим є білий колір. В якості вкраплень можна використовувати й яскраві тони, які додадуть родзинку в стриману обстановку;

Візерунки або відсутні, або ж вони нейтрального характеру;

На підлозі переважають теплі м’які килими та шкури тварин;

Перевага надається натуральним і екологічно чистим матеріалам – дерево, камінь, гіпсова штукатурка;

В якості текстилю найчастіше використовуються бавовна, льон та шерсть. Аксесуарами часто виступають освітлювальні прилади: торшери, бра, настільні лампи. Також задіюються дзеркала без масивних рам.

В даному проекті ми реалізували затишний інтер’єр дворівневого відкритого простору. Головний акцент в дизайні зроблено на каркасі дерев’яних конструкцій та 3D панелі у вигляді цеглинок. Металеві елементи на сходах та лампи над столом гармонійно комбінуються з геометричною плиткою в зоні кухні. Тепла гама відтінків стає ще теплішою разом з розпаленою топкою, що в кутку кімнати. Подаємо фото двох різних варіантів дизайну.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Скандинавський стиль – тренд сезону 2021

Скандинавський стиль в інтер’єрі набуває популярності у замовників та дизайнерів. Оформлення будинку в скандинавському стилі якнайбільше відповідає духові часу. Скандинавський стиль в дизайні дає простір, забезпечує функціонал та дозволяє відпочинок – те, чого недостач сучасній людині.

В тренді 2021 року – нейтральна палітра без яскравих контрастів. Сучасна людина проводить в оселі надто багато часу. Тому велика кількість контрастних елементів «дратує» психіку, підсвідомо викликає негативні почуття.

Скандинавський стиль в дизайні 2021 займає одне с перших місць, разом с хай-теком, мінімалізмом і лофтом. Найпопулярніші кольори сезону – білий, бежевий, сірий, світло-жовтий, світло-кавовий. Це власне ті барви, на яких грунтується скандинавський декор.

Ще одна особливість 2021 року – натуральні матеріали та меблі з дерева. Ми стали більше проводити часу вдома. Тому вимоги до домашнього комфорту та гарного настрою стали віще. Для зручного користування потрібні дерев’яні ліжка, стільці, столи.

Скандинавія в вашій оселі

Для скандинавського стиля не важливий розмір вашого приміщення. Звісна річ, якщо ваш будинок ще не має внутрішніх перегородок. Або якщо ви можете пересувати внутрішні стіни, як вам подобається – тоді можна створи розкішний простір. Але навіть якщо ваша будівля невеличка, або ви проживаєте в багатоквартирному будинку – можна створити невеличку Скандинавію в ваших кімнатах.

Квартира в скандинавському стилі

Скандинавський стиль у квартирі дає можливість збільшити кількість природного освітлення. Для цього в кімнатах та приміщеннях відмовляються від традиційних штор. На вікнах можна встановити жалюзі або ролетні конструкції. При необхідності – їх можна опустити на вікно. Але більшу частину дня віконні отвори в стінах – відкриті для проходу сонячного світла в приміщення.

Дизайн квартири в скандинавському стилі обов’язково зонує простір. Це важливо для невеличких приміщень. Зонування дозволяє грамотно розподілити площу і використовувати її з максимальною користю.

Будинок в скандинавському стилі

Дизайн будинку в скандинавському стилі дає простір фантазії. Є площа, яку можна зайняти меблями. Є вільний простір. Тому дизайнери будинків «під Скандинавію» пропонують зручні функціональні меблеві предмети для обставляння кухонь, гостиних, спальних кімнат.

Особливість меблювання в скандинавському інтер’єрі – чіткі геометричні лінії. Шафи та полиці мають точні прямокутні форми. Але для розмаїття можна та вітається використання окремих плетених предметів, меблів. Наприклад, крісел-гойдалок, стільців, кухонного кошика, сплетеного із лози.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 168,89 м²

Площа дизайну: 134,24 м²

Кількість житлових кімнат: 3

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ