Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн квартири в стилі contemporary

Наш новий проект – дизайн квартири в стилі contemporary. Модний і сучасний стиль контемпорарі в інтер’єрі підходить для оформлення квартири, офісу чи будинку. Він зручний, функціональний та не заганяє творця інтер’єру в жорсткі рамки. Дизайнери називають стилем «contemporary» інтер’єри в сучасному стилі, які не вписуються в естетику технічного хай-тека чи лаконічного мінімалізму. Стилевий напрям контемпорарі з’явився нещодавно, але вже завоював прихильників по всьому світу. Головні його козирі: простий принцип оздоблення і декорування приміщень, які базуються на здоровому глузді та зручності.

Історія стилю contemporary починається з середини ХХ століття. Основою для його появи слугували скандинавський стиль, конструктивізм й мінімалізм. Невеликі приміщення комунальних та окремих квартир оформляли скромно, лаконічно, вписуючи в інтер’єр предмети декору та меблів масового виробництва. Цей стиль актуальний і сьогодні, завдяки своїй унікальній можливості поєднувати сучасні матеріали, декор та меблі з IKEA з меблями з інших епох.

Основи контемпорарі:

Створюючи дизайн інтер’єру в цьому стилі не потрібно дотримуватись жорстких правил історичної епохи, зберігати кольорову гаму, купувати дизайнерські меблі і шити штори на замовлення за певними ескізами. Все це зайве, адже стиль базується на спонтанному сусідстві предметів обстановки, які впали в око господарям в магазині.

Контемпорарі є живим втіленням сучасності. Він дозволяє використовувати для оздоблення сучасні матеріали, наповнювати інтер’єр масовими фабричними меблями, головним плюсом якого є зручність. Цей стиль дуже комфортний і простий в виконанні. А тому його часто вибирають ті, хто люблять робити ремонт та обновлювати інтер’єр. Чим простіше збудована геометрія, тим краще для contemporary.

Стандартна кімната – це ідеальне місце для втілення сучасного інтер’єру. В нього легко вписати прості та зрозумілі лінії й форми – прямокутні сучасні меблі і техніку, фото і картини. Також для них хорошим фоном будуть недорогі оздоблювальні матеріали з гладкою однотонною чи натуральною текстурою. Наприклад, пофарбовані в однотонний відтінок стіни, дерев’яна стеля і побілені стелі. Чи глянцеві натяжні стелі в поєднанні з підлогою застеленою ламінатом та обклеєні шпалерами стінами. Все просто: немає ніш, кованих решіток і вітражних перегородок, багаторівневих стель і ліпних панно. В стилі контемпорарі однаково добре як відпочивати, так і працювати.

Даний дизайн інтер’єру ми робили для людей з вишуканим смаком. В оздобленні використано природний камінь, тоноване дерево, природні відтінки. Приємним яскравим акцентом виступає диван, який освіжає весь відкритий простір. Тепла і затишку додає біокамін поруч з ТВ. В темній зоні передпокою передбачено багато верхнього світла. Спальня господарів в узголів’ї оздоблюється дерев’яними панелями з цікавою текстурою дерева, також в зоні вікна розташоване велике дзеркало з підсвіткою. В спальні для дівчини використано більш темні відтінки та дерев’яні бруски.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 163,15 м²

Площа дизайну: 106,27 м²

Кількість житлових кімнат: 3

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ