Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Контемпорарі – це сучасний стиль інтер’єрів, у якому акцент зроблений на тенденціях організації комфортного та ергономічного житла. Стиль з’явився наприкінці минулого століття і став результатом взаємодії мінімалізму, практичності та скандинавського інтер’єру.

Ознаки стилю контемпорарі

  • Контемпорарі – особливий підхід до організації простору. Тут важливими принципами є гармонія поєднання елементів, доступність матеріалів, функціональність кожного аксесуара.
  • Використовуються недорогі та практичні матеріали. Це ламінат та плитка для підлоги, нейтральні шпалери або якісна фарба для стін, гіпсокартон із вбудованими елементами освітлення для стелі.
  • В основі палітри кольорів використані прохолодні тони, цікаві поєднання відтінків, контрастні акценти.
  • Контемпорарі в інтер’єрі відображається в зручних модульних меблях, столах та кріслах-трансформерах. У мешканців має бути можливість перетворити простір під свої актуальні потреби.
  • Стиль відкидає багатий декор, вибираючи функціонально значущі предмети та аксесуари. Саме яскраві та незвичайні деталі зроблять обстановку індивідуальною.

Дизайн інтерєру контемпорарі не вимагатиме великих витрат та дотримання жорстких принципів організації простору. Достатньо знати міру, використовувати гармонійні поєднання кольорів та форм, відштовхуватися від особистих міркувань комфорту та зручності.