Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дизайну квартири у Львові в стилі contemporary

Знайомтеся з нашим новим витвором “Проект дизайну квартири у Львові в стилі contemporary”. Це далеко не перший наш проект  дизайну квартири у Львові, але як і завше він вийшов самобутнім та несхожим на будь-який інший.

Назва стилю походить від англійського слова «contemporary», що в перекладі означає «сучасний». Такий дизайн зародився ще в середині ХХ століття. Тоді він вдало поєднував скандинавський напрям та мінімалістичні аспекти оформлення інтер’єру. На початку 1950-х сотні тисяч людей переїжджали в великі міста, через що з’явилася необхідність в будівництві багатоповерхівок. Забезпечувати мешканців цих споруд квартирами з великою площею було непросто.

І тут на допомогу дизайнерам прийшов стиль контемпорарі, який відрізнявся лаконічним виконанням та в той же час пропонував наявність різноманітних елементів декору. Щоправда, вони тоді були великим дефіцитом. Тому люди купували всілякі, часто непоєднувані предмети, які належали до різних епох, що дозволяло отримати унікальний дизайн. З часом цей стиль завоював всю Європу. Як наслідок, з’явилися різноманітні дизайнерські та архітектурні школи, які розвивали даний напрям та надавали йому тих чи інших ознак. В наш час цей стиль не втратив своєї популярності. Поєднання лаконічних меблів (з тої ж IKEA) та вінтажних елементів декору дозволяє втілити в життя будь-яку ідею.

Основні риси інтер’єру в стилі контемпорарі.

Цей стиль не пропонує чітких правил, яких потрібно неухильно дотримуватись. Але, спостерігаючи за численними інтер’єрами, можна помітити деякі закономірності даного напряму.

  • лаконічність планування будинку чи квартири і простота в оздобленні поверхонь;
  • використання функціональних й недорогих меблів;
  • створення затишку за допомогою вінтажних декоративних елементів;
  • пропорційні лінії та максимально гладкі поверхні;
  • мінімум декоративних елементів. У той же час кожен з них повинен бути неординарним та привертати увагу;
  • функціональні меблі (модульні системи, такі, як стінки у вітальні популярні ще з кінця минулого століття, прийшли до нас саме з стилю контемпорарі);
  • поєднання предметів меблів та декору між собою. Незважаючи на те, що стиль пропонує використання неординарних та сміливих варіантів прикрашення кімнати, всі вони повинні мати хоча б одну спільну рису;
  • багато вільного простору. Для контемпорарі зовсім неактуальні декоративні перегородки чи ширми. Зонування кімнати краще здійснити за допомогою освітлювальних приладів та стелажів;
  • натуральні матеріали. Як і більшість сучасних стилів інтер’єру, контемпорарі акцентує увагу на екологічності матеріалів. Це може бути натуральна деревина, мармур, граніт, оргскло, натуральна шкіра;
  • поєднання фактур. Щоб додати кімнаті оригінальності, спробуйте поєднати кілька текстур. Наприклад, скляні елементи чудово пасують до хромованої поверхні. А натуральна деревина ідеально поєднується з каменем.

Наш проект дизайну квартири у Львові побудовано на контрасті світлого та темного з доповненням дерев’яних елементів для тепла і затишку. Чисті форми, простий дизайн водночас робить проект будинку стильним і практичним.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «В кого замовити цікавий та оригінальний проект дизайну квартири у Львові чи в будь-якому куточку України?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Клієнт – наш головний партнер.

Завжди Ваша, Архітектурна компанія Конструктив.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ