Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Грамотний дизайн квартири стає органічним відображенням способу життя, світовідчуття та характеру, смаків та звичок кожного мешканця. Щоб квартира або приватний будинок стали зручним місцем для життя, відпочинку, роботи та творчості, важливо створити максимально комфортне планування та інтер’єр.

Основи дизайну квартир

  • Авторський дизайн є індивідуальним проектом, розробленим досвідченими дизайнерами. Якісний дизайн-проект квартири відображає індивідуальні запити та особливості замовника, стиль життя мешканців житла.
  • Фахівці виїжджають на об’єкт, щоб мати можливість ознайомитись з вихідними даними та творчо переробити відповідні ідеї оформлення інтер’єру.
  • Дизайнер допоможе організувати унікальний та комфортний простір для життя, використовуючи кращі напрацювання та сучасні технології.
  • Необхідне втручання професійного дизайнера, якщо клієнт задумав створити інтер’єр у певному стилі.

За допомогою ретельної роботи спеціалістів можна змінити планування, обіграти освітлення, підкреслити переваги квартири та приховати недоліки. Усі варіанти обов’язково узгоджуються із замовником. Він отримує на руки дизайнерський проект із детальним описом робіт. Також можливості 3D візуалізації дозволять створити такий дизайн інтер’єру квартири, який відображатиме очікування клієнта. Реалістичне зображення допоможе внести потрібні коригування в майбутній проект.