Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Квартира передбачена для молодої дівчини з сучасним поглядом на житло. Тож і дизайн двокімнатної квартири повинен був відповідати сучасним модним тенденціям.

Інтер’єр простий і ненав’язливий, в той же час присутні цікаві акценти у вигляді плитки «patchwork» в зоні прихожої і гардеробу. В спальні чорне обрамлення дзеркала і квітковий рисунок додає оригінального характеру.

Санвузли запроектовано в білих відтінках з метою розширення простору. Кухня вирішена у білому глянці в поєднанні зі світлим деревом. Це надає простору легкості і природності.
У вітальні основним акцентом є м’який великий диван, який запрошує до відпочинку, споглядаючи на біокамін або переглядаючи улюблені фільми. Високі масивні штори піднімають стелю і додають певної нотки «урочистості», адже це також кімната для прийому гостей і святкування приємних моментів.

Загалом дизайн двокімнатної квартири вийшов легким та повітряним і водночас стильним та функціональним.

Інтер‘єр двокімнатної квартири – це завжди цікава дилема. Її вирішення залежатиме від того, хто там проживає. Одна людина, сімейна пара молодят чи батьки з дитиною.

Знайомство з клієнтами – це перший крок до планування майбутнього інтер‘єру. Мова йде не лише про вподобання та бажані деталі.

Для однієї людини чи молодої пари достатньо розподілити площу на вітальню й спальню. Для сім’ї з дітьми простір зонується так: спальня віддається дітям, а вітальня набуває ще однієї «функції» – батьківської спальні.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ