Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Особливості в дизайні двокімнатної квартири

Загалом, можна зустріти немало «полотен для творчості»: від стандартних хрущовок до 60м2. Найчастіше – це житло з 44-ма квадратними метрами. Планування бере свій початок ще від 70-х років й продовжує поширюватись іноді й сьогодні.

Чимало архітекторів й дизайнерів вважають таке планування нині недоцільним. Воно не має достатнього функціоналу та практичності. Варіантів для покращення такої квартири є небагато: об‘єднання туалету й ванної, приєднання балкону. І лише серед винятків побутує ідея – об‘єднати кухню й кімнату. Це можливо лише тоді, як що ця стіна не несуча.

Значна перевага подібних двокімнатних квартир – висока стеля. Тут з‘являється чимало ідей для оформлення: складні чи натяжні конструкції.

Дизайн квартир на 60 м2 набуває вже нового значення. Часто, такі площі можна зустріти в новобудовах. І вони є набагато зручніші в експлуатації. Продуманий комфорт, повноцінний функціонал не повинні викликати проблем у разі будь-яких змін в затишку навколо. Вже на початку зведення будівлі компанії закладають різноманітні варіанти проектів. Тобто, забудовники вже формують для клієнтів можливість перепланування.

«Хрущовки» – квартири, які потребують чи не найбільше зусиль в роботі. Але результат того вартуватиме.

Що можна дізнатись про ці житла? Вузькі площі коридорів, низькі стелі кімнат та ванна кімната з туалетом. Їх масштаби нагадують більше замкнутий простір, ніж затишне приміщення. Тому, тут просто необхідне перепланування.

Легкості в цьому процесі надає сама квартира. Стіни «хрущовок», зазвичай, побудовані з цегли. А тому майбутній демонтаж не складе жодних труднощів. Серед найпопулярніших варіантів таких перетворень:

  • Демонтаж стіни, яка розділяє кухню й одну з кімнат. З цього виходить простір-комбінація кухні, їдальні та невеликої спальні.
  • Якщо прибрати стіну між кімнатами, можна наблизити дизайн до студії. Можна також змінити площу однієї з кімнат. Варто добудувати стіну з гіпсокартону в потрібному місці. Цікавішим варіантом буде зонування кімнат стелажами або тканинними ширмами.
  • Дизайн двокімнатної квартири можна модифікувати через об‘єднання балкону з кімнатою.
  • Як здобути додаткових 2 квадратних метри? Зробити єдиний простір з ванної кімнати та туалету.

Перепланування двокімнатної квартири – процес, який потребує обережності та поступових кроків. Завжди враховуються технічні нюанси будівлі – її вік, місця розташування вікон, дверей та опорних стін. Чому це так важливо? Це не лише про зовнішні критерії, але й про сантехніку, електрику та загальні комунікації.

Зонування в інтер‘єрі двокімнатної квартири

Розподіл житлової території на зони – це доволі творчий та цікавий процес. Це допомагає умовно позначити функціональність кожної частини квартири. Які принципи зонування можна зустріти найчастіше?

  • Комбінація кухні, вітальні й спальні. Це тоді, коли на кордоні двох кімнат облаштовують великий обідній стіл. Якщо місце залишається, то йому може перепасти роль мінікабінету.
  • Вітальня+спальня. Цей випадок зустрічається серед сімейних пар. Коли спальня стає дитячою кімнатою. А вітальня перебирає на себе функціонал батьківської спальні. Для зручності й економії місця в такому інтер‘єрі застосовують диван-ліжко. Також є варіант ліжка, що ховається в шафу.
  • Вітальня стає спальнею. Залишковий простір віддається під гардероб. Він може стати не лише корисним місцем, але й частиною зонування.
  • Якщо вітальня не має спільної стіни з кухнею, то її можна розділити на зону сну й кабінету. За перегородки можна взяти двосторонні стелажі чи удосконалити спальне місце до формату ліжко-шафа.

Як визначити стиль для інтер’єру двокімнатної кімнати

Багаторічний досвід та відкритість до творчості – основа для таких проектів. Варто уважно ставитись до всіх побажань клієнтів щодо дизайну. Іноді вони можуть розгубитись: квартира в єдиному стилі чи унікальний дизайн для кожної з них?

Безумовно, що єдиний стиль є кращим рішенням. Надати особливих деталей кімнатам допоможуть яскраві акценти й приємні дрібнички в оформленні: акценти з мистецьких витворів, подушки, вази з квітами й т.д.

Обов’язково беруться до уваги параметри майбутнього житла. Адже такі вишукані стилі, як еклектика, навряд чи пасуватимуть до невеликих площ. В цьому разі, житло просто ризикує “потонути” в елементах оформлення та щедрості прикрас.

Не дарма кажуть, що мода минає, а стиль залишається. Важко не погодитись з цим висловом.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто ж може зробити для нас цікавий та оригінальний проект дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер!