Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру квартири в неокласичному стилі.

Наш новий проект – дизайн квартири в неокласичному стилі.  Неокласика в інтер’єрі це універсальне поєднання респектабельності, благородства, витонченості і прагматичності з сучасними матеріалами та актуальними дизайнерськими ідеями. Цей стиль є інтерпретацією класичних традицій в оформленні житлового простору на сучасний лад. Оскільки неокласицизм зберігає характерну для класики аристократичність та благородство.

Цей стиль припаде до смаку консерваторам з гнучким підходом до можливостей оформлення свого помешкання. Саме завдяки здатності вбирати актуальні ідеї дизайну та адаптовуватись під сучасні матеріали, неокласика в інтер’єрі стає все більш популярною не лише серед дизайнерів, але й серед любителів, власників будинків і квартир, які хочуть оформити своє житло самостійно, надихнувшись цікавими дизайн-проектами.

Головні принципи оформлення інтер’єру в неокласичному стилі:

Багате оздоблення. Неокласицизм в інтер’єрі кімнати завжди виглядає охайно і дорого, його прикрашають вишукані аксесуари, красиві меблі, якісні матеріали та декор;

Природна кольорова гама. Для неокласицизму характерна натуральна палітра, гармонічні поєднання і відсутність яскравих, контрастних акцентів;

Простора і лаконічна обстановка. Оформлюючи інтер’єр, слід прагнути до створення просторої, симетричної, строгої, але водночас комфортабельної обстановки;

Симетрія та впорядкованість. Це правило стосується меблів та декоративних елементів, симетрія і правильні пропорції – важливий стилістичний аспект;

Природні мотиви. Майже завжди в неокласичному інтер’єрі присутній рослинний візерунок чи орнамент. Він зустрічається в текстильному оформленні, на шторах, килимах, оббивці меблів, а також в декорі, дещо пом’якшуючи характерну для цього стилю строгість.

Для оформлення інтер’єру в стилі неокласика потрібні якісні оздоблювальні матеріали. При оздобленні стін використовуються: штукатурка, декоративні панелі з дерева чи скляні(дзеркальні), шпалери з ненав’язливим візерунком. В оформленні використовуються не лише класичні способи і матеріали, а й сучасні, трендові. Головне, щоб результат був бездоганним, відповідав стилю й гармонічно вписувався в загальне оформлення. Стелі можуть бути білі, натяжні, кесонні, рівні чи багаторівневі. Стики між стінами і стелею часто «ховають» за гіпсовими чи дерев’яними різьбленими карнизами.

Для оформлення підлоги використовуються: керамічна плитка, паркетна дошка, паркет (ламінат, як економ-варіант) чи наливні підлоги (монотонні, під мармур чи з ненав’язливим візерунком).

Кольори, які використовуються в дизайні інтер’єрів квартири в неокласичному стилі. Для нього характерна нюансна композиція. Світла стеля, стіни трішки темніші і на підлозі найтемніше покриття. Базовими кольорами виступають: білий, сірий і його відтінки: бежевий, перловий, пісочний, кремовий, ненасичений зелений, голубий, коричневий. Також в якості додаткових кольорів в декорі, аксесуарах, оббивці меблів і текстильному оформленні використовуються: ненасичений синій і індиго, приглушений бордовий, бірюзовий, золотистий, бронзовий, чорний.

В даному проекті клієнт хотів збільшити кухню. Нам вдалося цього досягнути завдяки приєднанню лоджії до житлової площі. Так, в цій квартирі кухня перетворилася в студію.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.
Більше цікавого дизайну можна подивитись тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 53 м²

Площа дизайну: 53 м²

Кількість житлових кімнат: 2

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ