Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дизайну квартири, вул. Пекарська, м. Львів.

Наш новий проект дизайну квартири в історичному будинку, виконаний в скандинавському стилі, який є одним з найпопулярніших в наш час, інтер’єри в якому можна зустріти по всьому світу, від Португалії до Чилі. Але найбільше він затребуваний, звичайно ж, в країнах з північним кліматом. Рецепт його успіху полягає в геніальному поєднанні національного та інтернаціонального. Естетика стилю витікає не лише з культури та історії скандинавських країн, а й з особливостей кліматичної зони та географічного положення. В цьому проекті ми теж використали матеріали типові для Скандинавії, зокрема дерево.

Загальносвітова тенденція до екологічності, чистоти, природності форм та світлих просторих приміщень вивели цей стиль на вершину клієнтських смаків. Сканді немає сенсу розбирати на деталі, набагато важливіше зрозуміти його суть. Він хороший тим, що в ньому немає діючих законів, яким мають підкорятися дизайнери. В Сканді кожен дизайнер почуває себе вільним художником, який впевненими та яскравими мазками створює новий шедевр. Рамки цього стилю обмежуються лише фантазією дизайнера. Завдяки цьому, Сканді отримує свіжі та унікальні якості.

Розробляючи даний проект дизайну квартири ми особливо акцентували увагу на інтер’єрах, адже тут важливо пам’ятати, що в даному стилі підбір матеріалів та меблів – це довга та клопітка робота. Ми кілька місяців розставляли базові меблі, а потім вже до них додавали інші аксесуари. Напевне саме таким підходом зумовлено певну  еклектичність стилю, який міксує вінтажні меблі початку та середини ХХ століття. І саме тому наш проект дизайну квартири в історичному будинку містить у собі як предмети сучасного дизайну, так і речі, які начебто були знайдені на горищі. Скандинавський стиль дозволяє збирати всі ці різноманітні елементи пазла в одне ціле. Він зв’язує всі ці речі докупи єдиною ідеєю, кольоровим рішенням та фактурами, а відсутні частини можна замінити природними формами – пеньок, замість тумбочки, гілка в якості вішалки чи бра, корч, накритий скляною стільницею, замість кавового столика.

Фішки даного проекту дизайну квартири

Цей наш проект дизайну квартири не марно проходить під знаком домінування  білого кольору. Саме він поєднує всі частини інтер’єру в одне ціле, приховує деякі протиріччя, і найголовніше – багаторазово відбиває сонячні промені, наповнюючи приміщення світлом. Головною родзинкою даного проекту стала ідея поєднання сучасного дизайну з автентичними деталями XIX століття. Наш проект дизайну квартири втілює у собі все краще, що є в сучасному скандинавському стилі, не знехтуючи при цьому унікальними деталями XIX століття, які були характерними для цього будинку до реконструкції. Приємно зазначити, що в цьому інтер’єрі нам вдалося досягнути ефекту близькості природи, адже її так не вистачає в сучасних містах. І найголовніше. У цій квартирі просто дуже комфортно жити)

Якщо ж Вас непокоїть питання “Хто б міг зробити цікавий та практичний проект дизайну квартири,” ми з радістю Вам допоможемо у його вирішенні, адже для нас саме Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 57,2 м²

Площа дизайну: 57,2 м²

Кількість житлових кімнат: 2

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ