Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дизайну магазину вул. Наукова, м. Львів

Розробляючи проект дизайну магазину Lobster Beer&Wine, ми вирішили зробити акцент на стилі loft. Назву цьому терміну дало англійське слово, яким позначають горище, мансарду, галерею, верхній поверх складського чи фабричного приміщення. І дійсно, на перший погляд, цей інтер’єр нагадує цех чи майстерню. Але трішки придивившись, можна помітити та оцінити оригінальний стиль й сміливий смак його власників.

Витоки лофту слід шукати в 40-х роках минулого століття в Нью-Йорку. У зв’язку з захмарними цінами на оренду землі на Мангеттені, промисловим об’єктам довелося перенести виробництво в передмістя. А споруди, які тепер продавались за копійки, почала використовувати нью-йоркська богема. Художники тут не лише проводили виставки, а й мешкали. Бурхлива уява митців перетворила екс-заводи на яскраві шедеври. До оригінальних помешкань вилаштувалась черга багатіїв, які готові були платити десятки тисячі доларів за них. Згодом мода на лофт прийшла й в Старий Світ. Фішкою стилю є гармонійне поєднання архітектурних рішень. Loft дозволяє поєднувати, на перший погляд, непоєднувані речі. Саме тому сучасна молодь обожнює цей стиль.

Протягом останніх кількох років Loft міцно утримує пальму першості в дизайні кафе та барів. Цегла, метал та дерево в оформленні інтер’єру, наче магнітом притягують клієнтів. Тому в цих закладах виникає приємна для власників проблема зайвого столика. Основною ідеєю проекту було зробити приміщення таким, щоб будь-якому перехожому кортіло зайти в Lobster. В око потенційним клієнтам кидається неонова вивіска закладу та зображення самого лобстера, який, наче запрошує кожного провести кілька десятків хвилин в його товаристві. Також варто відзначити чудове розташування стелажу з вином. Розробляючи цей проект дизайну магазину ми використали натуральне дерево в поєднанні з чорним кольором. Як показує практика, даний «коктейль» в інтер’єрі не може нікого залишити байдужим.

Якщо ж Вас турбує питання “Хто міг би виконати для нас проект дизайну магазину?” – ми з радістю допоможемо Вам у його вирішенні, адже для нас Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну в стилі loft та  індастріал можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 21 м²

Площа дизайну: 21 м²

Кількість приміщень: 2 (зал та підсобне приміщення)

Рік проектування: 2017

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ