Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Стилістика лофт пристосована під проект заміського будинку

Представляємо Вашій увазі нашу нову роботу – проект заміського будинку в стилі Loft. Серед найпопулярніших сучасних стилів в дизайні інтер’єру особливе місце займає лофт. Девіз якого можна лаконічно сформулювати: «Мінімум перегородок та максимум свіжого повітря». Слово «loft» перекладається з англійської, як «горище» чи «апартаменти нагорі». Ідея використання закинутих фабрик, складів, майстерень і мануфактур під житло зовсім не нова. Її корені ростуть ще з 1940-х та мають американське походження.

Основною концепцією стилю є компонування різних архітектурних рішень. Наприклад, гармонійне поєднання старого (цегляні стіни, сходи, труби, неприкриті системи вентиляції, заводські пристосування) і сучасного (нова техніка, метал, дзеркала) в одному інтер’єрі. Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості і функціональні, колір переважно холодних відтінків, великі вікна, майже повна відсутність декору. Цікаво, що те, що в інших стилях вважається недоліком – різні цегляні виступи, поштукатурені стіни, дошкова підлога, є родзинками лофту.

Наче риба в воді почувають себе в інтер’єрах лофту:

1. Люди творчих професій, так звана богема. Справа в тому, що в цьому стилі легко облаштувати майстерню і виставкову залу на одній території, втіливши найсміливіші ідеї в життя; 2. Економні люди. Цей стиль пасує клієнтам, в яких обмежений бюджет. Мінімум затрат і простота в усьому – одні з головних переваг лофту; 3. Власники квартир з вільним плануванням. Вікна до підлоги і величезний простір – краща основа стилю, в такому приміщенні можна розвернутися на повну; 4. Свободолюбиві люди, які хочуть виділитися. Під такий опис чудово підходить молодь, потяг якої до всього нового та оригінального допоможе облаштувати житлове приміщення в стилі лофт найкращим чином. Саме тому він є найпопулярнішим молодіжним стилем.

Розробляючи цей проект заміського будинку ми навмисно використали багато бетонних поверхонь в поєднанні з декоративними штукатурками та темним деревом. Фішкою дизайну є велика кількість різних типів освітлення та оригінальних люстр. Перша дитяча проектувалася для маленького хлопчика, який кохається в науці, а друга для дівчинки – маленької принцеси. В дизайні будинку дуже гармонічно дивляться настінні малюнки.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто міг би розробити проект заміського будинку?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Кількість житлових кімнат: 5

Кількість санвузлів: 3

Рік проектування: 2016

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ