Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дизайну заміського будинку в змішаному стилі

Наш черговий проект дизайну заміського будинку є поєднанням двох стилів: мінімалістичного та скандинавського. Життя великого міста вимагає постійної концентрації та віддачі від кожного. Ця тенденція сприяє розповсюдженню в дизайні інтер’єрів стилю мінімалізм, дуже простого, з лаконічними формами і структурами. З його допомогою можна досягнути ефекту збільшення простору та звільнитися від тисняви й скутості, які часто переслідують нас в типових квартирних коробках. Комусь він видасться нудним, а для людей з почуттям міри, які терпіти не можуть нічого зайвого – ідеальним. Для більшості прихильників мінімалізму – це єдиний шанс позбутися від всього непотрібного та досягнути душевної рівноваги.

Чимало списів зламано щодо цього стилю, але найголовніше, що він нікого не залишає байдужим. Позбутися від похмурих та незграбних стінок, меблів та непотрібного декору – давня мрія багатьох з нас. Головними рисами мінімалістичного стилю є стриманість та строгість в оформленні. Це досягається з допомогою використання функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. При роботі в даному стилі чи не найважливішим є розумний розподіл простору.

Сканді є одним з найпопулярніших в наш час. Інтер’єри в ньому можна зустріти по всьому світу, від Австралії до Аргентини. Але найрозповсюдженіший він в країнах з північним кліматом. Рецепт його успіху полягає в геніальному поєднанні національного та інтернаціонального. Естетика стилю витікає не лише з культури та історії скандинавських країн, а й з особливостей кліматичної зони та географічного положення. Загальносвітова тенденція до екологічності, чистоти, природності форм та світлих просторих приміщень вивели цей стиль в топ. Сканді немає сенсу розбирати на деталі, набагато важливіше зрозуміти його суть. Він хороший тим, що в ньому немає діючих законів, яким мають підкорятися творці інтер’єрів. В скандинавському стилі кожен дизайнер почуває себе вільним художником. Рамки Сканді обмежуються лише фантазією дизайнера. Тому цей стиль ніколи не застаріває.

Дизайну заміського будинку в змішаному стилі – родзинки та фішки

Розробляючи цей проект дизайну заміського будинку у його оздобленні ми використали природні матеріали: дерево (обшивка сходів, бруски в тамбурі), камінь (фартух кухні), а також декоративні штукатурки. Також одним з матеріалів був мікроцемент, який застосовувався в панелях у вітальні і в туалеті на першому поверсі.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального проекту?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 118 м²

Площа дизайну: 117,34 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 3

Рік проектування: 2017

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ