Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн дворівневої квартири у сучасному мінімалістичному стилі

Наш черговий проект – це дизайн дворівневої квартири у м. Львові загальною площею 154 метри квадратних.
На першому поверсі розташовано велику вітальню яка плавно перетікає у відкриту та простору кухню. На другому – велика спальня та ще один санвузол.

Розробляючи цей дизайн дворівневої квартири за основу ми взяли сучасний мінімалістичний стиль.

Сучасна концепція створення інтер’єрів в стилі мінімалізм, на відміну від скандинавського дизайну для досягнення більшої досконалості доповнюється красивим «спокійним» текстилем, різноманітним декором, теплими кольоровими рисами. Хоча основою стилю є контрастне поєднання класичних білих і чорних кольорів, гра з текстурою, формами, графікою, фактурою поверхонь, варіантами підсвічування завжди додає індивідуальності. Тому кімнати не виглядають суворо, відображають захоплення і інтереси власника.
При створенні дизайнів в стилі мінімалізм слід дотримуватися основних правил стосовно лаконічності і почуття міри. Фундаментальне значення має моделювання простору з урахуванням наявності багатої кількості розсіяного спокійного світла. Для цього відмовляються від перегородок, маленьких вікон і приділяють увагу багаторівневому освітленню з використанням природних та штучних джерел.
Колірна палітра інтер’єру переважно складається з 2-х основних тонів, а третій підбирається у якості акценту. Стосовно меблів дотримуються наступних рекомендацій:

  • плоскі однотонні фасади, без візерунків, фрезерування;
  • чітка геометрія конструкцій, гострі, прямі кути;
  • підвищена функціональність;
  • використання підвісних елементів;
  • дотримання прийнятої в загальному інтер’єрі кольорової палітри.

 

В якості матеріалів для м’яких меблів використовується однотонний текстиль чи шкіра. Кольори оббивки спокійні, а акцент можна зробити, наприклад, на яскравих декоративних подушках.

Загалом у нашому дизайні ми використали найактуальніші та наймодніші на даний момент елементи оздоблення, а саме: текстури тераццо в керамічний плитці та текстури дерева у вигляді шпонованих плит на стінах . Цікавим також є поєднання кольорів – мікс з холодних і теплих тонів.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «В кого замовити цікавий та оригінальний дизайн дворівневої квартири у Львові чи в будь-якому куточку України?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 154 м²

Площа дизайну: 154 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2020

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ