Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Даний проект запроектованого та реалізованого нами котеджу – є гарним зразком сучасної мінімалістичної архітектури.

Котедж розміщений на верхній точці рельєфу, завдяки чому на нього відкривається прекрасний вигляд з усієї ділянки. Ландшафтний дизайн відіграє велику роль в сприйнятті архітектури в середовищі, саме тому ми приділили велику увагу розміщенню будинку та створенню мінімалістичного простору навколо нього.

Особливістю цього будинку є його конструктивна схема – дерев’яний каркас. Це доволі широко використовувана у світі технологія, однак в Україні каркасне будівництво не дуже розповсюджене. В котеджі запроектована консольна (виступаюча) частина, що спирається на колони. Міцність та надійність будівлі спеціально розрахована фахівцями – інженер-конструкторами нашої компанії.

На першому поверсі при вході розміщений коридор, в якому знаходиться шафа для верхнього одягу. З нього ж ми можемо одразу потрапити в невеликий санвузол, а також у хол, котрий слугує відпочинковою зоною. Також на першому поверсі розміщені комора і велике приміщення майстерні, котрі мають окремі входи з вулиці. Назовні під виступаючою частиною будинку розміщено місце для двох автомобілів.

На другому поверсі спроектована наскрізна кухня-вітальня з каміном, з вікон котрої відкривається чудовий вид на навколишній рельєф – пагорби й ліс по обидві сторони ділянки. На цьому поверсі також розміщений великий санвузол з ванною і спальня з гардеробом.

Третій поверх – це простора дитяча з власним санвузлом.

В архітектурі будівлі чітко простежуються два масивних кубічних об’єми – горизонтальний та вертикальний куб, оздоблені деревом темного кольору. З’єднуючий об’єм між цими двома частинами оздоблений світлим бежевим клінкером. Велике панорамне вікно у вітальні, до якого йдуть скоси площин з усіх сторін, є великою особливістю проекту та одразу привертає до себе увагу.

Нестандартні рішення, використанні в цьому будинку стали запорукою задоволених замовників, а також нас, як проектантів.

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ