The project of a frame-type cottage in the village of Berezhany, Lviv region.

Read more
Interiors of a rehabilitation center for assisted living

Read more
The design of the facade of the existing building located in the village. Solonka

Read more
Following The object was designed by us

Даний проект запроектованого та реалізованого нами котеджу – є гарним зразком сучасної мінімалістичної архітектури.

Котедж розміщений на верхній точці рельєфу, завдяки чому на нього відкривається прекрасний вигляд з усієї ділянки. Ландшафтний дизайн відіграє велику роль в сприйнятті архітектури в середовищі, саме тому ми приділили велику увагу розміщенню будинку та створенню мінімалістичного простору навколо нього.

Особливістю цього будинку є його конструктивна схема – дерев’яний каркас. Це доволі широко використовувана у світі технологія, однак в Україні каркасне будівництво не дуже розповсюджене. В котеджі запроектована консольна (виступаюча) частина, що спирається на колони. Міцність та надійність будівлі спеціально розрахована фахівцями – інженер-конструкторами нашої компанії.

На першому поверсі при вході розміщений коридор, в якому знаходиться шафа для верхнього одягу. З нього ж ми можемо одразу потрапити в невеликий санвузол, а також у хол, котрий слугує відпочинковою зоною. Також на першому поверсі розміщені комора і велике приміщення майстерні, котрі мають окремі входи з вулиці. Назовні під виступаючою частиною будинку розміщено місце для двох автомобілів.

На другому поверсі спроектована наскрізна кухня-вітальня з каміном, з вікон котрої відкривається чудовий вид на навколишній рельєф – пагорби й ліс по обидві сторони ділянки. На цьому поверсі також розміщений великий санвузол з ванною і спальня з гардеробом.

Третій поверх – це простора дитяча з власним санвузлом.

В архітектурі будівлі чітко простежуються два масивних кубічних об’єми – горизонтальний та вертикальний куб, оздоблені деревом темного кольору. З’єднуючий об’єм між цими двома частинами оздоблений світлим бежевим клінкером. Велике панорамне вікно у вітальні, до якого йдуть скоси площин з усіх сторін, є великою особливістю проекту та одразу привертає до себе увагу.

Нестандартні рішення, використанні в цьому будинку стали запорукою задоволених замовників, а також нас, як проектантів.

Ready to work with us? WRITE TO US