Interior design of a single-family house in the village of Dashava

Read more
Interior design project of a single-family house in the village of Zubrytsky apiaries

Read more
Design of a one-room apartment for rent in Lviv

Read more
Following The object was designed by us

Створений нами проект – це інтер’єр для молодої та амбітної пари, яка цінує сучасність і комфорт. Ми мали унікальну можливість пристосувати цей простір до їхніх потреб, починаючи з повністю готового будинку без перегородок.

Перший поверх цього будинку вражає своєю відкритістю та функціональністю. У ньому розташовані кухня, вітальня, санвузол, передпокій та котельня-гардероб. Вітальня з панорамними вікнами і каміном створює атмосферу затишку та зручності. Кухня з великим кухонним островом та обіднім столом відповідає сучасним тенденціям у дизайні інтер’єру.

У спальні господарів продовжується атмосфера стилю. Вона відрізняється темними кольорами та стильними деталями. Робоча зона та гардероб відділені від основної частини спальні розсувними дверима з антрацитним відтінком. Акцентною точкою є стіна з гіпсових панелей, яка нагадує кам’яне облицювання.

Санвузол виділяється окремостоячою овальною ванною, з підлоговим вбудованим змішувачем. Також, для зручності, додали окремий душ, відповідно всі можуть використовувати їх за бажанням. 

Наш проєкт – це не лише красивий дизайн, але й практичність і зручність для щоденного життя.

Specifications

Design area: 172,61 м²

Площа візуалізацій: 95,44 м²

Number of bathrooms: 2

Superficiality: 3 floors

Ready to work with us? WRITE TO US