Interior design of a single-family house in the village of Dashava

Read more
Interior design project of a single-family house in the village of Zubrytsky apiaries

Read more
Design of a one-room apartment for rent in Lviv

Read more
Following The object was designed by us

Це один з найтепліших і найзатишніших проєктів, які ми мали нагоду реалізувати. Наші клієнти прагнули створити дім з використанням натуральних матеріалів у теплих та світлих тонах, щоб кожна кімната мала єдиний стиль та гармонійно поєднувалася з іншими.

Складна конфігурація будинку дозволила нам експериментувати з плануванням. На першому поверсі розташована велика відкрита зона вітальні та кухні з центральним елементом – стильним каміном, оздобленим травертином. Скошені стелі додають динаміки простору, їх ми оздобили дерев’яною вагонкою та балками.

Вітальня поділяється на зону відпочинку з телевізором  та зону їдальні. Їх ми візуально відділили за допомогою освітлення: трекові світильники над диваном та підвісні елегантні світильники над обіднім столом. Всі елементи виконані з максимально природних матеріалів та кольорів, лише підкреслені акцентними елементами: світлом, радіаторами, побутовою технікою і т.д.

Кухня вражає затишком та відчуттям природності. Дерев’яні нижні шафи додають тепла та натуральності до інтер’єру, підкреслюючи природний характер приміщення. Вбудована техніка забезпечує зручність та ергономічність, не порушуючи загальний естетичний вигляд кухні.

Верхні молочні шафки надають приміщенню світлоти та простору, доповнюючи природну кольорову гаму. Фартух з травертину надає кухні вишуканості та елегантності, створюючи при цьому легку та привабливу поверхню для приготування страв.

Різнорівнева стеля кухні підкреслена різними елементами: частково обшита гіпсокартоном, а скіс даху оздоблений дерев’яною вагонкою. Додатковий акцент створюють дерев’яні балки, які пролягають по діагоналі, надаючи кухні унікального та стильного вигляду.

Санвузли цього будинку мають уніфікований стиль зі світлою плиткою, великими дзеркалами та широкими акриловими умивальниками, дерев’яними шафками, що надають їм світлоти та природності. Також вони оснащені стильними світильниками, які додають приміщенням затишку та доповнюють загальний естетичний вигляд. 

Широкі акрилові умивальники додають сучасності та зручності, створюючи комфортні умови для користувачів. Санвузол на другому поверсі об’єднує всі необхідні функції: душову кабіну, окремо стоячу ванну та великий акриловий умивальник.

Спальня господарів оздоблена дерев’яною стелею та мінімалістичною дерев’яною панеллю на стіні за ліжком, яка додає особливого шарму та тепла до простору. Ця панель виконана з натурального дерева вручну, щоб створити унікальний візерунок і подарувати оселі ще більше характеру.

Крім того, в спальні встановлені стильні круглі світильники, які не лише освітлюють приміщення, але й створюють атмосферу затишку та комфорту. Вони підкреслюють естетику інтер’єру, додаючи унікальний акцент до загального дизайну кімнати.

Дитячі кімнати призначені для двох школярів: хлопчика і дівчинки. Одна з кімнат має додаткові зелені акценти: стіну з дизайнерськими шпалерами та ліжко. Інша ж – відзначається ніжними бежевими відтінками, які надають їй теплоти та затишку. 

Обидві кімнати мають спеціально запроектовану з робочу зону, де дитина може зосередитися на навчанні або творчих проектах. Умеблювання цікавої конфігурації дозволяє зручно організувати зберігання книг, іграшок та інших речей, утворюючи при цьому цікавий та естетичний інтер’єр.

Також в будинку є окремий кабінет для зручної роботи з дому. Він трохи більш лаконічний та суворий відносно інших просторів за рахунок прямокутних світильників та дерев’яної панелі, що переходить зі стіни на стелю.

Specifications

House area: 275 м²

Design area: 180,15 м²

Number of bathrooms: 2

Number of living rooms: 5

Number of bedrooms: 3

Ready to work with us? WRITE TO US