Interior design of a single-family house in the village of Dashava

Read more
Interior design project of a single-family house in the village of Zubrytsky apiaries

Read more
Design of a one-room apartment for rent in Lviv

Read more
Following The object was designed by us

Однокімнатна квартира для оренди. Мінімалістичний затишний дизайн з акцентами зеленого кольору. Завданням було створити єдиний світлий та просторий дизайн.

Її дизайн відзначається мінімалістичним, але затишним стилем з акцентами зеленого кольору, створюючи єдиний світлий та просторий інтер’єр.

Перед переплануванням квартира складалася з двох великих кімнат. За допомогою невеликого демонтажу та монтажу, ми змогли створити окрему гардеробну кімнату та нішу для вбудованого холодильника і духової/мікрохвильової печі.

Кухня-вітальня зонується за допомогою барної стійки. Кухня, виконана у білому кольорі, обладнана всіма необхідними приладами, тоді як в зоні вітальні присутній зелений диван та телевізор, доповнені мінімалістичними бра.

Спальня оформлена в світлих тонах з дерев’яними обрамленнями вікна та ролетами. Асиметричні світильники стали невимушеним акцентом в інтер’єрі, додавши йому характеру.

Квартира має достатньо місця для зберігання: великий білий гардероб у спальні та окрема комора з пральною машиною та місцем для побутових речей.

Санвузол оформлений у відтінках бежевої та сірої плитки з дерев’яними меблями та білою та хромованою сантехнікою. Акцентом є світло-зелена плитка та підсвітка вздовж ванни.

Загалом квартира пропонує єдиний світлий стиль та максимальну функціональність для проживання двох дорослих осіб. Її кольорова палітра легка для сприйняття та відповідно затребувана на ринку оренди квартир.

Specifications

Площа: 46,99 м²

Ready to work with us? WRITE TO US