Interior design of a single-family house in the village of Dashava

Read more
Interior design project of a single-family house in the village of Zubrytsky apiaries

Read more
Design of a one-room apartment for rent in Lviv

Read more
Following The object was designed by us

Дизайн-проєкт створено для сім’ї з двома дітьми різного віку, щоб забезпечити комфорт та затишок для всіх членів родини. У нашому інтер’єрі ми використовуємо багато дерева та монохромні теплі кольори, такі як бежевий, світло-сірий, антрацит, коричневий та їх відтінки.

Вхідна зона спроєктована максимально функціональною та лаконічною. Мінімалістичні шафи темного дерева та антрацитового кольору відразу передають особливий характер будинку.

Вітальня та кухня оформлені у відтінках дерева, теплого сірого та молочного, створюючи затишну та привітну атмосферу. Великий відкритий простір об’єднує 3 важливі функціональні зони: відпочинку, приготування їжі та їдальні. Як зазвичай, основною частиною вітальні є камін та телевізор. В центрі кімнати розташований великий стіл для всієї родини. 

Спортзал, який також функціонує як кінотеатр, відзначається більш яскравим і брутальним дизайном. Тут можна насолоджуватися активним відпочинком та переглядом фільмів у зручних кріслах-ліжках.

Гардероб оформлений стримано та функціонально, з використанням лаконічних білих шаф.

Дитяча кімната призначена для малого хлопчика та оформлена у заспокійливому світло-оливковому кольорі з графічними малюнками на стіні, підсвіченими LED-підсвіткою.

Кабінет оздоблений темно-сірою цеглою, створюючи атмосферу концентрації та робочого настрою.

Санвузол на другому поверсі має велику ванну та душову кабіну разом з подвійною раковиною, що забезпечує комфорт та зручність для всієї родини. Санвузол на першому поверсі відзначається акцентною оливковою душовою кабіною.

Цей проєкт спроектований з урахуванням потреб і бажань сім’ї, забезпечуючи найкращий комфорт та функціональність для кожного приміщення.

Specifications

Design area: 199,55 м²

Кількість кімнат: 10

Number of bedrooms: 3

Number of bathrooms: 2

Year of design: 2023

Ready to work with us? WRITE TO US