Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Внесення змін в проекти під час будівництва є ситуацією, що може статись з кожним об’єктом. До нас звернулись замовники за дизайном фасадів вже існуючого будинку. На момент початку розробки проекту вже були побудовані зовнішні стіни, колони, вставлені вікна та накритий дах.

Задля якісного виконання проекту необхідно було отримати правильні розміру будинку. За допомогою лазерного 3D-сканування і «хмари точок» ми отримали точні розміри фасадів. Такі технології допомагають в майбутньому чітко прорахувати правильну кількість матеріалів.

Першим з наших рішень було проектування тераси, що мала б вихід з вітальні. Однією стороною тераса розташована дуже близько до паркану, тому ми оздобили її фасадною дошкою, що створює затишний простір, схований від очей інших людей. На терасі розташована зона з барбекю, великим обіднім столом, джакузі, місцем відпочинку з диванами й біокаміном.

Під час розробки проекту дизайну фасаду ми, на заміну тимчасового двоскатного даху над гаражем, запроектували трискатний, що повторює ухили даху, над житловою частиною будинку. Таке рішення виглядає логічно та поєднує гараж і основний об’єм будинку в одну композицію. Покрівля над терасою та над головним входом в будинок є плоскою, ми виділили її в чорний колір. Нами було розроблено детальні креслення конструкції даху з специфікацією усіх кроквяних конструкцій.

Переважаючим матеріалом фасаду є штукатурка білого і чорного кольору, також використовується фасадна дошка коричневого кольору. Вікна виділені вертикальною смугою чорного кольору. Це візуально видовжує фасад і робить його більш цікавим. Додавання до облицювання дошки надає будинку різноманітності й гармонійно пасує до основної кольорової гами.

Однією з важливих деталей при проектуванні фасаду, на яку рідко звертають увагу, є підсвітка. Вона не лише є практичним елементом, а й зазвичай доповнює та надає будинку ще більшої привабливості. Світильники на фасаді ми розмістили біля основного входу і входу на терасі; декілька світильників, що виконують декоративну функцію, розташовані зі сторони головного фасаду. Підсвітка на терасі, а також над входом і заїздом влаштована в стелі.

Якщо ви бажаєте внести зміни в проект вашого будинку під час проектування чи навіть під час будівництва, оновити фасад існуючого будинку – звертайтесь до нас. Ми допоможемо вам в вирішенні цієї задачі з результатом, який повністю вас задовольнить.

Технічні характеристики

Рік проектування: 2022

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ