Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дизайну інтер’єру квартири в стилі мінімалізм з нотками лофту.

Проект дизайну інтер’єру в стилі мінімалізм передбачає невелику кількість деталей, декору, забарвлень, предметів. Якщо ви думаєте, що цей стиль в інтер’єрі асоціюється з аскетичним способом життя чи фінансовими проблемами, то це зовсім не так. Клієнти, які роблять ставку на цей стиль, люблять простір, функціональність та чітку організацію простору.

Головні характеристики стилю:

Дизайн інтер’єру в мінімалістичному стилі вимагає якомога більше вільної площі. Таке рішення, як правило, досягається завдяки демонтажу перегородок, заміни міжкімнатних дверей на арки, збільшення віконних отворів, створення багатьох джерел світла в двоповерхових помешканнях.

Симетричні, чіткі і пропорційні лінії. Меблі сучасні, правильної форми, місткі, розкладні й багатофункціональні. Інколи дизайнери віддають перевагу меблям асиметричних форм. Меблі розташовують так, щоб вони займали якомога менше площі.
Добре освітлені приміщення, в яких використовуються не більше трьох варіантів забарвлень. Найбільш затребуваними є білий, сірий, чорний, бежевий та срібний. Часто їх може доповнювати один яскравий колір: зелений, жовтий, червоний.

Мінімалізм в інтер’єрах квартир залишається стабільно популярним, попри те, що зараз з’являється чимало нових родзинок. Йому вдається виживати в сучасних умовах завдяки тому, що завжди є категорія людей, які не бажають гнатися за модою, віддаючи перевагу простій обстановці. Ще один з факторів популярності мінімалізму – це стрімкий ритм сучасного великого міста, перевантаженого масштабними забудовами, рекламними вивісками та постійним хаосом.

Живучи в подібних умовах, хочеться прийти додому, щоб нарешті відчути себе вільним, де можна відпочити від дрібних та набридливих деталей. Спокійна і комфортна обстановка допомагає розслабитися, добре виспатись та набратися сил. Класичний мінімалізм в інтер’єрі припаде до смаку тим, хто терпіти не може безладу. Цей стиль – оптимальне рішення для перфекціоністів. В мінімалістичній квартирі дуже легко прибирати, створювати строгі пропорції предметів та лаконічні комбінації.

Нотки лофту

Також в цьому проекті відчуваються нотки лофту. Він є одним з найпопулярніших сучасних стилів в дизайні інтер’єру. Його гасло можна лаконічно сформулювати: «Мінімум перегородок та максимум свіжого повітря». Слово «loft» перекладається з англійської, як «горище» чи «апартаменти нагорі». Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості і функціональні, колір переважно холодних відтінків, великі вікна та майже повна відсутність декору.

Фішкою лофту є всілякі нестандартні аксесуари: графіті, плакати, абстракції. Цей стиль – ідеальний вибір для тих, хто найбільше цінує світло та простір в своєму помешканні. Нашим головним завданням в даному проекті було оптимізувати використання площі. Так, щоб клієнти максимально задіювали весь простір дворівневої квартири. Хочеться відзначити, що наші замовники обожнюють чорний колір. Саме тому чимало інтер’єрів виконані в темній гамі. Тут нам вдалося зробити нове планування оселі, практично не чіпаючи старого. Проект дизайну інтер’єру квартири в стилі мінімалізм з нотками лофту є одним з наших найбільш вдалих проектів.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 83 м²

Площа дизайну: 83 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ