Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру квартири в мінімалістичному стилі

Дизайн інтер’єру квартири. Стиль мінімалізм в інтер’єрі – це дизайн, для якого характерні стриманість й строгість в оформленні. Вона досягається в першу чергу завдяки використанню функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. Дуже важливо при оформленні приміщення грамотно поділити простір. Для створення інтер’єру широко застосовуються матеріали технічного призначення. Вони, як правило, компактні, чорного чи сірого кольорів та мають строгу геометричну форму. Хтось вибирає такі напрями як японський чи скандинавський мінімалізм, виходячи з власних переконань, для когось – це єдиний спосіб раціонально використати наявну площу.

Головні особливості цього напряму:

 1. Дизайн інтер’єру в стилі сучасний мінімалізм передбачає багато простору,тому бажано позбутися від зайвих перегородок в приміщенні;
 2. Потрібні масивні вікна, щоб наситити кімнату світлом в достатній кількості;
 3. Кольорове рішення досягається з допомогою гри півтонів. Найбільш розповсюджений вибір: білий колір в поєднанні з чорним чи графічним сірим;
 4. Матеріали: хромована сталь, скло, пластик, кераміка, штучний та натуральний камінь, фактурне дерево;
 5. Стіл, диван, меблі та люстри в стилі мінімалізм мають просту геометричну форму. В формах дозволяється легкий вигин, але не спіраль;
 6. Химерний декор та орнаменти відсутні. Стіни можна прикрасити парою картин в стилі мінімалізм;
 7. Для дизайну характерні плоскі відбиваючі поверхні. Кожен предмет меблів має чітко вивірені пропорції та колір;
 8. Освітлення розсіяне. Використовуються неонові чи галогенні лампи.

Інтер’єр кімнати в стилі мінімалізм ідеально підійде тим, хто втомився від всіляких понтів та прагне елегантної простоти. Для цього слід відмовитися від декору та нефункціональних деталей. В кімнаті переважають просторість та велика кількість світла.

Дизайн інтер’єру квартири в стилі мінімалізм.

Цей стиль в інтер’єрі тяжіє до обтічних форм та до великого простору, залишаючись при цьому затишним та привабливим. Слід подумати, які меблі можна забрати, щоб не жертвувати комфортом. Потрібно вибрати кілька предметів кілька предметів простої, лаконічної форми. На столі і поверхнях слід зберігати лише функціональні предмети. Якщо грамотно підібрати всі деталі інтер’єру й декору, то вийде приміщення, де багато простору та світла.

Керуючись принципом «краще менше, та краще», слід позбутися від предметів, які тиснуть та відволікають. Для інтер’єру ідеально пасуватиме мінімалізм в меблях. Наприклад, непомітна шафа, котру можна вбудувати в стіну. Як правило, вона не має задньої стінки, а її полиці прикріплені до стіни. Чудово, якщо шафи і меблі наче зливаються зі стелею та стінами, створюючи відчуття вільного простору. При виборі меблів варто не забувати, що особисті речі повинні бути поза полем зору. Тому слід підібрати полиці та закриті стелажі, а також прибрати низький диван.

В цьому проекті ми в першу чергу намагалися задіяти всю наявну площу квартири. Так, нам вдалося зробити функціональний коридор, який до того простоював. Також, завдяки перегородці, клієнти отримали ще одне спільне місце. В цій квартирі простежується оригінальна гра чорного та білого кольорів. Перед початком роботи над дизайном, клієнти зауважили, що головним для них буде питання максимального комфорту. Ми з приємністю хочемо відзначити, що нам вдалося досягнути поставленої мети. Тепер в цій квартирі можна відволіктися від всіх буденних негараздів та просто насолоджуватися життям.

Стиль мінімалізм в інтер’єрі

Зародження мінімалізму в Європі почалось ще в другій половині 20 століття. Це була, так би мовити, завуальована дизайнерська відповідь на появу нового мистецького напряму – модернізму. Романтизм та витонченість, які панували в елементах інтер’єру раніше – тепер витісняються корисними та багатофункціональними деталями.

Точність, лаконічність та жодних складних задумів – це основа мінімалізму. Це дуже ефектний стиль сучасності. При його використанні дизайнери навідріз відмовляються від класичної творчості, а у своїх задумах і планах використовують повсякденні деталі – елементи промисловості або те, що взято з природи. Завдяки цьому вдається створювати прості, але дуже цікаві геометричні форми. Малі форми та нове забарвлення додавало мінімалізму особливої унікальності.

Характерні особливості стилю мінімалізм

Загалом, всі ми знаємо, що мінімалізм – це простір та мінімум предметів. Але водночас це не про пусту, недозаповнену кімнату. Так, речей передбачено небагато, але кожна з них виконуватиме певну функцію й займатиме особливе місце в загальному ансамблі. Саме тому, в мінімалізмі недопустима поспішність, все має бути виважено та обгрунтовано.

Такий стиль часто застосовується на житлових площах, які майже не поділяються на зони або не розділені на кімнати взагалі. Щоб додати більшого затишку, всі вузькі місця розширяються: по можливості, вікна робляться більш панорамні, стандартні проходи оформлюються під арки або просто збільшуються.

За допомогою додаткового світла можна виділити визначені зони у квартирі. Це надасть їм нових об’ємів та цікавої акцентності. Якщо є бажання якнайбільше простору мати, варто доповнити простір елементами скла: в перегородках, проходах і т.д.

Якщо говорити про кольорову гамму стилю мінімалізм, то найчастіше – це гра нейтральних відтінків. Основа всьому – білий, а вже потім його поєднують з чорним, сірим, або навіть трохи теплішими “представниками” – коричневим чи бежевим. І аж ніяк не обійтись без фактурних матеріалів тут: цегла, метал, дерево чи знову ж таки скло.

Окремі особливості щодо стилю мінімалізм в інтер’єрі

 1. Стіни – “полотно” майбутнього житла та база для подальших дій. Зазвичай, їх просто фарбують в той чи інший колір, або надають ефектності через використання фактурної штукатурки.
 2. В будь-якому випадку, стеля буває однотонною. Світлі відтінки для неї не забиватимуть інтер’єр квартири. Є бажання додати світлових акцентів? Краще буде тоді спроектувати багаторівневу конструкцію під це, продумати будову та встановити необхідне світло.
 3. Підлога планується дерев’яною. Щодо матеріалів – це може бути що завгодно. Зважаючи на всі деталі майбутнього проекту, обрати можна з-поміж паркету, лінолеуму, ламінату чи плитки. Також бажано залишити однотонну гамму.
 4. Меблі – одна з найголовніших ролей, що зробить настрій у всьому житловому просторі. Варто надавати перевагу вбудованим конструкціям. Добре використовувати натуральні матеріали – дерево, елементи металу, шкіри чи скляні вставки.

Будь-яка з кімнат має бути як унікальна, так і об’єднуватись в одне ціле разом з іншим житловим простором.

Який він – мінімалізм в інтер’єрі?

Він не має нічого спільного зі скандинавським стилем, хоча так і здається спочатку. Квартира в стилі мінімалізм прикрашається більш спокійним текстилем та декором, що додає таким чітким і сміливим кольорам більшої теплоти.

Пам’ятайте, що мінімалізм – це почуття міри. Спеціалісти завжди розуміються на тому, де та в який момент варто зупинитись при облаштуванні житла в цьому стилі. Основною характеристикою таких інтер’єрів – є достатня кількість якісного світла, яке розсіюватиметься по всіх кімнаті.

Яка є неофіційна закономірність такого інтер’єру? “В головних ролях” лише два основні кольори. Третій відтінок застосовується найменше. Це відбувається лише для того, щоб надати акценту і розставити приємні пріоритети.

 • Гладенькі фасади вбудованих меблів, що не мають жодних структурних малюнків.
 • Гострота й чіткість в оформлені. Ніяких обтічних форм – лише контурні форми та кути.
 • Кожен елемент інтер’єру: шафа, столик, поличка – продуманий щодо функціональності та практичності.
 • Підвісні елементи, що досконало підкреслюють переваги дизайну. Також не загромаджують його.

Наші кваліфіковані спеціалісти завжди раді допомогти вам у втіленні будь-якої ідеї. За допомоги професіоналів ви майстерно й відмінно сплануєте проект свого майбутнього житла. Враховуючи всі побажання клієнтів та правила дизайну, можна втілити в реальність найсміливіші варіанти та концепції.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему адже Клієнт –  це наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну інтер’єру можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 80 м²

Площа дизайну: 80 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ