Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн квартири в стилі скандинавський мінімалізм

Наша нова робота – дизайн квартири в стилі скандинавський мінімалізм. Цей стиль – дуже цікавий напрям. Оформлення приміщень в цьому стилі, підкреслює його вишуканість та специфічність. Зараз скандинавський мінімалізм є одним з найпопулярніших в дизайні інтер’єрів. Кольорові акценти, простота, комфортабельність та багатофункціональність, простір та зближення з природою щоразу більше притягує власників квартир та будинків.

Мінімалізм в інтер’єрі характеризується:

  • Чіткими геометричними формами;
  • Простотою натуральних матеріалів;
  • Великими вікнами;
  • Чималенькими ділянками вільної площі, яка утворюється завдяки вбудованим функціональним меблям та об’єднанню кімнат;
  • Приховані джерела освітлення;
  • Використанням ширм та жалюзі замість штор.

Сучасні аксесуари та меблі дають багато можливостей господарю оформити дім в стилі скандинавського мінімалізму. В ньому можна сміливо комбінувати риси сучасного стилю з додаванням традиційних елементів, враховуючи свої побажання.

Основні правила та прийоми для оформлення інтер’єру в стилі скандинавського мінімалізму:

Використання природних матеріалів: дерева, каменю. Підлогу покривають паркетною дошкою або ж найпростішою плиткою. Меблі скандинавського мінімалізму характеризуються простотою та комфортом, вони мають бути виготовлені лише з натурального матеріалу.

Світлі теплі тони з яскравим текстилем. Оббивка також має бути з натуральних тканин: льон або ж бавовна. Невеличка пічка чи камін ідеально впишуться в скандинавський стиль. При декоруванні приміщення використовуються дерев’яні предмети, кераміка, аксесуари з прозорого скла.

Вишукане оформлення краси та простоти.

Декор також можна оформити і яскравими відтінками, які не будуть сильно кидатися в очі та відволікати від основного напряму. Щоб дотримуватися скандинавського мінімалізму, оформлення житлової кімнати необхідно робити в теплих тонах. Для невеликої різноманітності в світлу кольорову гаму можна додати відтінки коричневого та оливкового кольорів. Деякі спеціалісти додають чорний та голубий, які символізують землю та небо, надаючи приміщенню ефектність та оригінальність.

Дизайн квартири в скандинавському стилі слід дуже ретельно підходити до вибору декору. Слід пам’ятати, що йому не пасують десятки декорацій. В якості аксесуарів слід використовувати цікаві й незвичні предмети, які підкреслять стриманість та створять затишок. Декор можна представити яскравими текстильними предметами (пледи, подушки) з орнаментом чи простим малюнком, які додадуть різноманітності та позитивних емоцій в строгий скандинавський інтер’єр.

При виборі меблів слід звертати увагу на простоту та прямолінійність. Дивани, шафи, столи, стільці повинні мати форму простих геометричних фігур: квадрата, прямокутника, кола. Для збільшення тривалості життя деревини її обробляють спеціальними напівпрозорими розчинами або покривають лаком, зберігаючи при цьому природний малюнок сосни чи ялини. Саме сосна пастельного тону надає інтер’єру особливість та неповторність в поєднанні з бавовною та шерстю.

Для створення освітлення кімнати потрібно врахувати, що скандинавський мінімалізм характеризується ненав’язливістю та максимальним попаданням сонячного світла через великі вікна. Тому не варто використовувати на вікнах портьєри та ховатися від чужих поглядів.

Родзинки даного дизайну

Нам було напрочуд цікаво працювати над цим нетиповим для пересічного львів’янина проектом дизайну квартири. Також хотілося б відзначити клієнтів, які завжди фонтанували новими ідеями. Цей проект виражає вибух емоцій та яскравих відчуттів, адже поєднує багато геометричних і яскравих орнаментів. В даній квартирі відчувається впродовж року, те чого так бракує в місті Лева – в ній завжди пахне літом та вас не покидає відчуття, що тут тепло й затишно. Навіть якщо за вікном падає традиційний львівський дощ.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 97,37 м²

Площа дизайну: 76,13 м²

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ