Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дизайну стоматологічної клініки

Наша нова робота – проект дизайну стоматологічної клініки. Стоматологія в уявленні сучасної людини вже давно перестала асоціюватися з камерою тортур, похід куди викликає моторошний страх та дрижаки. Білий кахель, запах ліків та жорстокі лікарі – це все залишилось в далекому минулому. Сьогодні власники стоматологічних клінік чи кабінетів намагаються зробити так, щоб спокусити клієнта і, щоб він захотів сюди повернутися. Цій меті слугують не лише найновіше обладнання, задоволення всіх бажань пацієнта, а й інтер’єр.

Особливості даного дизайну

Готуючи даний проект, ми в першу чергу зробили акцент на тому, щоб зробити цей заклад приємнішим та комфортнішим. Також не потрібно було забувати про належні санітарні та функціональні вимоги. Для цього ми підібрали виключно практичні та надійні матеріали. Стіни та підлога викладені плиткою, яка легко миється та стійка до забруднень.

Цей дизайн проект стоматологічної клініки не перший подібний об’єкт у нашій практиці. Проте тут він вийшов сучасним та таким, що буде актуальним ще багато років. Цього вдалося досягнути завдяки використанню в оформленні даного інтер’єру трендовго мінімалістичного стилю. Одним з головних завдань, яке потрібно вирішити при проектуванні медичного закладу, є надання його площі максимальної функціональності та красивого вигляду водночас.

Вхідна зона витримана в кольоровій гамі, яка заспокійливо діє на сприйняття пацієнта. Окремо відділена площа дозволяє розслабитися перед прийомом лікаря. Дітей можна зайняти малюванням та відволікти від думок про “страшне” стоматологічне крісло. У приміщеннях достатньо природнього освітлення. Завдяки цьому там завжди буде світло, а кольори виглядатимуть насичено та приємно для очей. Стіни оформлені фактурними панелями, що миються, санвузли – плиткою, фарба на стінах в усіх приміщеннях також підлягає очистці – таким чином можна буде забезпечити дотримання усіх санепідеміологічних вимог.

Виходячи з наявного планування та відкритого простору, було вирішено зонально розділити проект дизайну стоматологічної клініки за допомогою кольорових акцентів. Таким чином зберігаються та вирівнюються пропорції, роблячи приміщення просторішим та візуально світлішим. Сантехнічні приміщення оснащені вбудованим унітазом та вбудованими системами водопостачання та зливу, а усі шафки та шухляди вбудовані, забезпечуючи дотримання мінімалістичного стилю на усіх наявних площах.

В оздобленні використано шпоновані дерев’яні панелі, які йдуть на одному рівні з прихованими дверима і створюють суцільну дерев’яну поверхню. Також м’які панелі додають висоти, а дзеркальна рецепція візуально збільшує простір приміщення.

Резюмуючи пророблену роботу, можна сказати, що всі поставлені завдання були вирішені. Наш проект дизайну стоматологічної клініки дозволяє повноцінно працювати персоналу та сприяє хорошому самопочуттю клієнта.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Дизайн стоматологічної клініки: стилістичні рішення

Інтер’єр сучасного стоматологічного кабінету має бути зручним, стерильним, естетичним. Поставленим вимогам до дизайну стоматологічної клініки відповідають декілька сучасних стилів. Мінімалізм – найкраще стилістичне рішення для медичного центру.

Проєкт, запропонований на цій сторінці, втілює ознаки мінімалізму повністю. В приміщеннях — велика кількість вільного простору, дуже просте обставляння, сучасні багатофункціональні меблі. Кожна річ в інтер’єрі стоматологічного кабінету виконує певні функції. В мінімалізмі немає зайвих предметів, безсенсового декору.

Ідеї дизайнерських рішень для стоматологічних клінік

Дизайн стоматологічного кабінету може бути розкішним або скромним. Але в будь-якому разі, він має бути естетичним та зручним, як для лікаря, так і для відвідувачів, клієнтів. Дизайнери всього світу вирішують питання оформлення медичних приміщень с урахуванням сучасних вимог. Які рішення можна вважати прикладом класного оформлення інтер’єру для стоматологічних кабінетів?

Відмова від класичних форм

Дизайнери пропонують відмовитись від звичних прямокутних форм. Наприклад – зробити стіни з різнорівневою поверхнею. Виконати отвори в формі трапецій замість звичних прямокутників. Це буде відвертати людину від думок про стоматолога. Та зменшить почуття страху перед стоматологічним лікуванням.

Яскраві кольори

Яскраве забарвлення стін дозволяє підсвідомо зменшити напругу та страх. Тому сучасні дизайнери пропонують «домашнє» меблювання, «теплий» декор стін та стелі. В виборі фарб для кімнат очікування слід віддати перевагу теплому жовтому, яскравому помаранчевому. Яскраві «теплі» стіни підсвідомо знижують відчуття страху. Заспокоюють психіку людини, яка готується до відвідування стоматолога.

Відмова від невеликих кімнат

Інноваційне рішення дизайну стоматологічних клінік — відмова від невеличких кабінетів. Простір приміщення можна поділити прозорими перегородками зі скла. Поверхні скла декорують зображеннями – малюнками та контурами, природними мотивами, квітами. Скляні прозорі стіни зонують простір та підвищують довіру.

Гра зі світлом

Світло в поєднанні з полірованими поверхнями створює яскравий фантастичний дизайн. Штучне освітлення акцентує предмети інтер’єру стоматологічного кабінету та доповнюється природним сонячним світлом, яке поступає через вікна з вулиці.

Панорамні вікна

Щоб уникнути порівняння кабінету стоматолога з камерою тортур, дизайн стоматологічної клініки доповнюють панорамними вікнами. Вид на вулицю або найближчий парк будуть прикрашати приміщення. Замість штучних зображень навколо – «природні малюнки» в великих вікнах. Панорамні отвори створюють відчуття довіри. Вони декорують та налагоджують на позитив.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 10,36 м²

Площа дизайну: 10,36 м²

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ