Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект дизайну квартири в мінімалістичному стилі.

Наш новий проект дизайну квартири в мінімалістичному стилі.  Мінімалізм – стиль в дизайні, який характеризується лаконічністю виразних засобів, простотою, точністю і ясністю композиції. Відкидаючи класичні прийоми творчості та традиційні художні матеріали, мінімалісти використовують промислові та природні матеріали простих геометричних форм, нейтральних кольорів (чорний, сірий) і малих об’ємів.

Основні риси інтер’єру в стилі мінімалізм:

1) Просторова свобода: мала кількість меблів та аксесуарів.
2) Зонування простору, багаторівневе освітлення.
3) Кольорова палітра світла, заснована на грі півтонів, багато білого кольору, графічно підкресленого чорним чи сірим. Палітру доповнюють природні тони дерева, цегли, металу, блиск скла.
4) Прості природні оздоблювальні матеріали, часто необроблені, з грубою фактурою: цегла, бетон, дерево чи штукатурка.
5) Прості форми і лінії, практично немає декору на вікнах і стінах.
6) Геометризм фігур: коло, прямокутник, пряма, може бути м’який вигин (ніяких спіралей).
7) Великі вікна, які насичують простір світлом.

Меблі в стилі мінімалізм.

Вирізняються великою кількістю плоских фасадів. Жодне фрезерування фасадів тут неприпустимі, лише плоска поверхня. Для оздоблення фасадів використовується пластик, який імітує натуральне дерево чи фантазійні малюнки під дерево, а також монохромні кольори. Також застосовуються фасади з високою часткою глянцу фарбовані або ж з акрилайну. На більш дорогих меблях використовуються натуральне дерево, поліроване під глянцевим лаком або ж з фактурною поверхнею. Часто на шафах і фасадах можна бачити бронзові та графітові дзеркала. Інколи в інтер’єрах в стилі мінімалізм зустрічаються стільниці зі штучного каменю. М’які меблі в стилі мінімалізму також мають прості геометричні форми.

Освітлення.

в приміщеннях в стилі мінімалізм передбачає наявність великих вікон для доступу денного світла. Для цього стилю характерні вертикальні і горизонтальні жалюзі чи ролети. Часто застосовують світильники з екранами з чистої бавовни однотонного забарвлення. Також доцільна прихована стелева підсвітка з неонових й галогенних ламп.

Стіни в мінімалістичному інтер’єрі.

мають однотонне кольорове вирішення, але не більше двох-трьох близьких за відтінками кольорів на приміщення. Також інколи використовуються – два контрастних кольори. Для оздоблення стін підходять монотонні шпалери, як варіант з нечітко вираженим малюнком, рельєфною поверхнею. Також застосовуються фактурна штукатурка, шпалери під фарбування. Напрочуд цікавими інтер’єри мінімалізму роблять вставки стінових панелей з натуральних чи штучних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, поліроване і фактурне дерево, штучний та натуральний камінь.

Трансформація стилю.

Останнім часом холодний білий мінімалізм вийшов з моди, і зараз дуже популярний так званий «екологічний мінімалізм» – натуральні матеріали, приглушені осінні кольори, меблі грубих форм.

Проект дизайну квартири в мінімалістичному стилі – фішки та особливості

Розробляючи цей проект дизайну квартири ми поєднали мінімалістичний інтер’єр з функціоналізмом, коли функція задає форму. Дане рішення буде пострілом в десятку для клієнтів, які люблять темні відтінки простих форм, коли все знаходиться на своєму місці. Ми застосували оригінальний хід з дверима в дитячу, які йдуть на всю висоту з матового скла в чорному обрамленні. Саме через них додаткове освітлення потрапляє в зону коридору. Синя плитка в ванні та душовій допомагає розслабитись та дає освіжаючий ефект. Завдяки дерев’яним брускам, ми відокремили зону кухні від коридору. В даному проекті нам вдалося досягнути всіх цілей, які поставив перед нами замовник. Ми зробили з цієї квартири затишне сімейне гніздечко.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто може зробити цікавий та оригінальний проект дизайну квартири?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Клієнт – наш головний Партнер.

Завжди Ваша, Архітектурна компанія Конструктив.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 91,5 м²

Площа дизайну: 89,3 м²

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ