Дизайн інтер’єру однородинного будинку в с. Дашава

Читати більше
Проект дизайну інтер’єру однородинного будинку в с. Пасіки Зубрицькі

Читати більше
Дизайн однокімнатної квартири для оренди у Львові

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Все частіше у Львові можна зустріти житлові комплекси з хорошою архітектурою та прибудинковою територією. В одному з таких обрали для життя наші клієнти, а саме в ЖК Хюге у м. Львів.

Тут не доводилось вносити суттєвих змін в планування квартири а тільки максимально ефективно та ергономічно використати простір.

У вхідній зоні передбачено шафу для верхнього одягу, вішалки та місце, де можна зручно сісти, перевзутись. Також запроєктовано дві окремі тумби для взуття зі зручною полицею для ключів, телефонів чи інших девайсів. За стінкою в нас розташувалась комора з пральною та сушильною машиною, також це місце, де будуть заховані щитки для обладнання.

Простір кухні відмежовує група вмістимих пеналів. Через такі “бар’єри” квартира стає більш об’ємною і візуально цікавою. Тут ми, крім стандартної побутової техніки, заховали групу фільтраційних установок та колектори для теплої підлоги. Барна стійка переносна, наприклад, до вікна, де можна насолоджуватись панорамою Львова. А загалом відкритий простір не зафіксований якимось декоративними елементами. При потребі можна з легкістю змінювати розташування меблів у зоні вітальні.

Дитяча кімната передбачена “з функцією” братика чи сестрички у перспективі:), без нав’язливих кольорів чи предметів.
Спальня господарів виконана в загальноприйнятій стилістиці з відкритою монолітною стелею і монолітною стінкою в узголів’ї ліжка. Ванна кімната теж використана по максимуму в наповненні. Запроєктовані навісна тумба з дзеркалом, тумба під бетонним умивальником з шухлядами, також над інсталяцією є приховане місце для зберігання.

Окремо можна виділити електрифікацію квартири, де ми детально продумували прокладання дротів до всіх розеток та світильників адже основним побажанням від клієнтів було залишити відкритими монолітні стелі. З чим, на нашу думку, ми справились 🙂

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики

Загальна площа: 69 м²

Площа дизайну: 69 м²

Кількість житлових кімнат: 2

Кількість санвузлів: 1

Рік проєктування: 2021

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ